SFEERVOL KERSTCONCERT 2006 De Castenrayse muziekverenigingen kunnen ook dit jaar weer terugzien op een uitstekend geslaagd Kerstconcert, dit keer met een Keltisch tintje. De reacties van de talrijke bezoekers waren na afloop zonder uitzondering zeer positief en een dankbaar en welverdiend applaus viel alle deelnemers na het gezamenlijke slotstuk dan ook ten deel. Om klokslag zeven uur galmden de kerkklokken hun feestelijk gebeier in het avondlijke duister. En na deze imposante opening blies een koperkwartet vanuit de galmgaten van de toren welklinkende tonen uit over ons dorp. Een noviteit bij het kerstconcert van dit jaar. Buiten klonk het heel mooi, maar jammer genoeg was er in de kerk weinig van te horen. Volgend jaar zullen we bezien hoe we nog meer mensen van dit experiment kunnen laten genieten. De sfeervol verlichte kerk zat inmiddels al bomvol. Eveneens nieuw in het programma was de samenzang voorafgaand aan het concert en ook dit is zeker voor herhaling vatbaar. Naast de fanfare onder leiding van Martijn Pepels hadden ook nu weer het kinderkoor Cajeko onder de enthousiaste leiding van Ria Maes, het Dames- en Herenkoor onder leiding van Joop Simons en het Leerlingenorkest onder leiding van Will Jacobs hun aandeel in het geheel. Daarnaast was er inbreng van Fried van Maasakker met de doedelzak; Wouter van den Eerenbeemt met keyboard; Peter van de Water met gitaar; Luuk Leenders met flpit en onze eigen Silvia Weijs uit de Pastoor Verheggenstraat. Voor Silvia was het haar'Castenrays debuut en zonder meer een aanwinst met haar prachtige, warme zangstem. Sowieso vormde het laatst genoemde kwartet een grote meerwaarde bij het concert. Al met al kijken we heel tevreden terug, omdat we zoveel mensen hebben kunnen laten genieten van mooie muziek en prachtige beelden. Want ook nu weer had Martijn Vissers gezorgd voor een schitterende powerpoint- presentatie. Rest ons nog iedereen die heeft deelgenomen aan het Kerstconcert 2006 heel hartelijk te bedanken. Heel bijzonder danken we kerstman Arno Lucassen en de zes kerstmannetjes; Willy Voesten voor de prachtige poster; Annemie Drüggen voor haar hulp en verder iedereen die op welke wijze dan ook een steentje heeft bijgedragen. En zeker niet te vergeten het publiek. We hadden dit jaar 300 zakjes met kerstkransjes en een kerstwens gemaakt, maar het bleken er nog te weinig. Op zoveel belangstelling hadden we alleen maar gehoopt. We zullen ons best doen om u ook volgend jaar weer iets buitengewoon bijzonders te presenteren. Hebt u ideeën, suggesties, op- of aanmerkingen, laat het ons a.u.b. even weten. Verder wensen we iedereen heel Fijne Kerstdagen en alle goeds voor het nieuwe jaar. Comité Kerstconcert: Marianne Direks; René Duijkers; Chantal Emonts; Wiel van Rensch; Jan Strijbos; Eric Thielen. Ons enthousiaste kinderkoor Cajeko Onder leiding van Ria Maes was ook dit jaar weef van de partij. Foto JS.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 2