9 OPROEPOPROEPOPROEPOPROEPOPROEPOPROEP OPROEP OPROEP OPROEP OPROEP OPROEP OPROEP smm http://castenrav.dorDenvenrav.nl/vondel www.toneelaroepvondel.nl Generale voorstelling Op donderdag 7 december was de generale voorstelling voor de leerkrachten en leerlingen van groep 5 tot en met groep 8 van onze basisschool "De Stek". De reacties van zowel de leerkrachten als van de kinderen waren leuk. Het drankje dat ze in de pauze kregen, vonden ze lekker. Fijn dat jullie weer ons publiek wilde zijn bij deze voorstelling; dank jullie wel. Geslaagde uitvoeringen onder regie van Piet Kuijpers Afgelopen weekend hebben de succesvolle uitvoeringen van het toneelspel "De Grote Leugen", geschreven door Joop Spit plaatsgevonden. Ook dit jaar was de regie in handen van Piet Kuijpers. Hij zag er op toe dat er goed gerepeteerd werd zodat er levensechte scènes op de planken werden gebracht. Er waren dan ook lovende woorden voor de regisseur, maar ook voor de spelers en het team van het decor. Er werd goed gespeeld en de reacties uit de zaal mochten er zijn. Niet alleen na, maar ook tijdens de voorstellingen mooie reacties te mogen ontvangen is uiteraard erg fijn. Want woorden zoals geweldig, het raakte me, dat doet iets met je. Natuurlijk zijn wij als toneelgroep nergens zonder jullie als publiek. Hortelijk donk dat u in zulke grote getale onze voorstellingen heeft bezocht. Wij gaan op basis van de reacties er van uit dat wij jullie een mooie toneelavond hebben geboden. Ook een woord van dank aan alle sponsoren, vrijwilligers en iedereen die meegewerkt hebben aan het welslagen van deze geweldige uitvoeringen, want zonder die hulp was dit alles niet mogelijk geweest. Foto's van de voorstellingen zullen zo spoedig mogelijk op onze website te hebben staan. Evaluatie Op maandag 18 december a.s. zal de evaluatie plaats gaan vinden in "Het Beugelzaaltje" van De Wis. Aanvang 20.15 uur. Een vriendelijk verzoek aan alle leden om de agenda 2007 mee te nemen, zodat de datum voor de jaarvergadering vastgesteld kan worden. Agenda: Maandag 18 december 2006 Evaluatie Wil de gevraagde prins voor het carnavalsjaar 2007 zich melden bij Peter R de Vries (06-48826306) Stel geen vragen maar meldt u Zonder al te veel los te laten kunnen we aankondigen dat als zich niemand zich meldt, het uitroepen van een nieuwe prins voor de schanseknuppels voor het jaar 2007 uit kanlopen op een grote ramp. Voorkom deze ramp en meldt u Meer kan er nu niet losgelaten worden. Dit is een bloedserieuze zaak Jonedytoep Vondel

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 9