Verbouwingsnieuws Adres: Telefoonnr.: Naam grote zaal met toneel: Naam nieuwezaal met biljart: In te leveren voor: Maandag 18 december 2006. p.m. meerdere formulieren met namen zijn toegestaan. Al lang hebben wij niets meer van ons laten horen. Velen zullen wel gezien hebben wat hiervan de reden was. Erg hard wordt en is er gewerkt om langzaam te groeien naar het mooie resultaat van wat er nu staat. Trots, nee apen trots, zijn wij op de vele vrijwilligers die ons tot nu toe hebben geholpen met hun inzet waardoor er heel veel uren zijn gemaakt. Meer dan 6000 in totaal. En velen staan nog steeds niet stil en gaan door tot ook de kleine dingen zijn afgewerkt. Hoeveel uur er op het eind gemaakt zullen zijn weten wij niet maar wat wij wel weten is dat dit er erg veel zullen zijn. Het zegt iets over hoe belangrijk alles is en wordt ervaren en gedragen is door jullie. In ieder geval dank je wel hiervoor. Bovenaan ziet u nog het logo van ons oud gebouw. Binnenkort zal aan u persoonlijk het nieuwe logo gepresenteerd worden. Hierbij zit dan ook een uitnodiging voor u om naar de opening te komen van de nieuwe zaal. Kom ook hier massaal naar toe zodat de Stichting iets terug kan doen want wat er allemaal is gebeurt, geniet onze volle waardering. De opening zal op vrijdag 12 januari 2007 om 18.00 uur zijn. U kunt deze avond alvast in jullie drukke agenda reserveren want wij reken op jullie allemaal. Voor de kelder is destijds een mooie naam verzonnen n.l. Het Beugelzaaltje. Graag zouden wij voor de nieuwe zaal waarin het biljart staat en voor de grote zaal waar het toneel in zit ook een naam willen hebben. Bij dezen doen wij een oproep aan iedereen om ons te helpen om ook hiervoor enkele mooie namen te verzinnen. Hieraan zit natuurlijk voor de indiener waarvan de naam wordt verkozen een prijsje aan verbonden. Om mee te doen aan deze wetstrijd kun je onderstaand formulier invullen en afgeven aan: Toos Sommers Past. Verheggenstr. 35 5811 BM Castenray Of in de brieven bus van De Wis werpen. Naam: STICHTING JEUGD- EN GEMEENSCHAPSHUIS "DE WIS li

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 22