Laat uw auto nakijken of deze winterklaar is, zodat u niet in de www.garagejanssen.nl Café-Zaal Bundeling landelijke collectes Zoals reeds eerder vermeld, willen we volgend jaar van start gaan met de bundeling van een aantal landelijke collectes. Het gaat vooralsnog om de volgende negen fondsen: Jantje Beton KWF Kankerbestrijding Nationaal Fonds Kinderhulp Nederlands Astma Fonds Nederlandse Rode Kruis Nierstichting Nederland Reumafonds Stichting Nationale Collecte Verstandelijk Gehandicapten Prins Bernhard Cultuurfonds Verenigingen die voor een ander landelijk fonds collecteren en dit graag bij de bundeling willen onderbrengen, kunnen contact opnemen met Jan Strijbos tel. 571677. In sommige dorpen is bijvoorbeeld ook de collecte voor de Lourdesreizen bij de bundeling betrokken. Vorige week is er door het Dorpsradenoverleg een bijeenkomst belegd voor afgevaardigden van de dorpen die zich met de bundeling van de collectes bezig houden. Vredepeel, Leunen, Veulen en IJsselsteyn zijn reeds eerder gestart. Castenray, Heide, Merselo, Oirlo en Oostrum willen met ingang van 2007 starten met de bundeling. Afgesproken werd om in alle dorpen in dezelfde week te gaan collecteren. In 2007 valt de 'Week van de Goede Doelen' in week 9, de week van 25 februari t/m 3 maart. Dan zal er dus in alle voornoemde kerkdorpen voor de gezamenlijke landelijke fondsen gecollecteerd worden. Het Dorpsradenoverleg zal zorgen voor een publicatie in Peel en Maas. Daarnaast zorgt elk dorp voor publicatie in het eigen dorpsblad. Afgesproken is tevens dat elk dorp afzonderlijk een collectevergunning aanvraagt bij de gemeente. Dit moet jaarlijks gebeuren. We hopen dat we ook voor Castenray deze vergunning krijgen en vervolgens zullen we ons gaan buigen over de organisatie van een en ander. We houden u op de hoogte. Comité Bundeling Landelijke Collectes (Dini Classens, Nel Kuijpers, Jan Strijbos, Jac Vennekens). Uw adres voor al uw Feesten,Bruilof ten, partijen, vergaderingen Nu Thema feesten Kwatsavond 45,00 p.p. Spooktochten 45,00 p.p. Arrangementen all in vanaf 22,50 p.p. ontvangst met vlaai koffie 5 uur vrij drinken 2 x bittergarnituur uitgebreid buffet *1 raspaartje van de horeca tot ziens in t Veule tel 0478-581928 14 Stayerhofweg 4A 5861 EJ Wanssum Tel. 0478 531515 info@garagejanssen.nl Ook voor APK van personen- en bedrijfsauto's kou komt te staan! 't iJealt

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 14