Vrouwen Vereniging Castenray KERSTVIERING 13 DECEMBER 2006 Aerobics - Aerobics - Aerobics - Aerobics 0478-589706 06- 15237801 13 http://castenray.dorDenvenrav.nl/vrouwenvereni.ging Vanavond gaan we weer samen met de ouderenbond de kerstviering beleven. Er zullen alleen dorpsgenoten optreden. Wij hopen dan ook dat we op een volle zaal kunnen rekenen. Hier onder volgt het volledige programma. PROGRAMMA Opening Jeugdkoor "Cajeko" o.l.v.Ria Maes Voordracht Jac Vennekens Optreden Ilse Claessens en Lisanne Peters, playback Kleine pauze Voordracht Nel Kuijpers Optreden Bram Tacken, key-board Dames en herenkoor O.L.V. Joop Simons, muzikaal begeleidt door Piet Kuijpers Pauze Toneelstuk "De nieuwe kerststal van de pastoor Voordracht Jac Vennekens Dames en herenkoor samenzang Verloting kerststukjes Sfeervolle afsluiting Aanvang: 19.00 uur in de Wis. Wij wensen alle aanwezigen een prettige avond toe!! Groetjes, het Bestuur. Na een aantal maanden rust, begin ik het nieuwe jaar weer met het geven van aerobiclessen. Iedereen die zin heeft om mee te komen doen, is van harte welkom op woensdag 3 januari 2007 om 19.00 uur in gemeenschapshuis de Wis. De les duurt een uur (tot 20.00 uur), het is gewenst om in sportkleding te komen. Daarnaast mag je een handdoek en een bidon/flesje water mee nemen. Hopelijk tot dan allemaal, bij vragen kunnen jullie me altijd bellen. Fijne kerstdagen en een goede jaarwisseling. Groetjes, Marian Halferkamps-Classens Vrouwen Vereniging Castenray

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 13