Hallo Sportvrienden van de Senioren en de A- jeugdli! Voetbal-Korfbal Hebben jullie ook zo'n zin in een feestje, wij wel...! Wij als feestcommissie nodigen jullie uit, om gezellig met ons op vrijdag 15 december, aanvang 21.00 uur, de Jaarafsluitinq te vieren, onder het genot van een hapje en een drankje. We hebben natuurlijk gezorgd voor een leuk achtergrondmuziekje, en jawel, op deze avond kunnen de stembandjes gesmeerd worden Wij willen wel eens zien, of jullie naast je sporttalenten toevallig ook de X-factor bezitten... De liefhebbers kunnen zich op deze avond bewijzen bij de Karaoke! Wij zien jullie graag op deze gezellige avond verschijnen. Dustot dan!!!!!!! Met sportieve groet. De Feestcommissie! Kerstbomen te koop bij Theo Seijkens Wij hebben mooie kerstbomen staan bij de varkensstal aan de kreuzelweg 37 te Horst. Voor €5= euro kun je er een uitzoeken en zelf uitsteken. Je kunt de boom betalen bij ons thuis: familie Seijkens - Diepeling 5 - Castenray. charge op zichzelf. Na rust nam Resia afstand door weggevertjes van onze verdediging. "Hoogtepunt" was het woord Moraalridder wat Rene richting de sheids slingerde en wat hem op geel kwam te staan. Volgende week de laatste wedstrijd voor de winterstop tegen hoogvlieger Horst. SVOC 3 - Swolgen 3 2 -1 (2 - 0) Rene Voermans, Luc Strijbos. SVOC begon wat mat maar speelde wel wat makkelijker dan Swolgen en de 2 - 0 ruststand was wel terecht. Na rust werd het echter slechter en na de 2 - 1 nog enkele moeilijke momenten, gelukkig bleven de punten hier.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 7