Handboogschutterij „De Batavieren" Castenray Boerderijwinkel Groente Fruit Streekproducten en Pakketten Regio competitie 3e ronde. Vrijdag 8 december bij Ons Genoegen America, deze schutters vertrekken om 18:45 uur. Zaterdag 9 december bij Diana Venray, deze schutters vertrekken om 18:15 uur. Wij wensen de schutters veel succes toe. Onderlinge competitie. Dinsdag 12 december wordt de 4e wedstrijd van de onderlinge competitie verschoten, deze verschieting begint om 20:00 uur. Vrijdag 15 december deelname toernooi Diana Venray (koppelwedstrijd). Maandag 18 december deelname toernooi Kunst en Vriendschap Liessel. Mededeling. Als er nog leden zijn die een rekening hebben voor de Batavieren, zij dienen deze voor 21 december in te leveren bij de Penningmeester Mart Smulders, wij rekenen op u mede werking. Toernooi Batavieren Tegelen. Op vrijdag 1 dec zij wij met 11 schutters naar de Batavieren Tegelen geweest voor een Moon Light Shooting, het was iets nieuws, we hebben ons goed vermaakt. Wilt u voor uw bedrijf nog eindjaars of kerst pakketten bestellen doe dit zo snel mogelijk dit om teleurstellingen te voor komen. Ook kado bonnen zijn verkrijgbaar. Informeer vrijblijvend naar de mogelijkheden Reclame bakkerij Bens week 49 Appelvlaai 6,85 krentenbollen 4+1 gratis Slagerij v/d Pasch en bakkerij Bens producten graag tenminste 1 dag van tevoren bestellen!! 21 http://home.vvanadoo.nl/batavierencastenray/ Lorbaan 1 Veulen tel. 0478 550653 'V CASTESSAY

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 21