Vrouwen Verenisins Castenrav Vrouwen Kerstactie, Kerstactie, Kerstactie. KERSTVIERING 13 DECEMBER 2006 http://castenrav.dorpenvenray.nl/vrouwenvereniging 'Vereniging Aan alle inwoners van Castenrav!!!!!!!! In deze Schans bevindt zich een envelop voor de Kerstactie van vrouwen vereniging Castenray. De opbrengst is bestemd om voor onze 80 jarige plussers, zieke- en gehandicapte dorpsgenoten een goedgevulde fruitschaal te kunnen kopen. De enveloppen worden bij u opgehaald door enkele leden en de bestuursleden van onze vereniging Wij hopen op een geslaagde actie!!!! Woensdag 6 december kerststuk maken. Let op aanvangstijd gewijzigd. Op woensdag 6 december a.s. gaan we o.l.v. Agnes en Ria een kerststuk maken. De leden die zich hiervoor hebben opgegeven worden vriendelijk verzocht om het onderstaande mee te brengen: Allesknipper Mesje Coniferengroen in meerdere tinten, lengte takjes +/-10 cm Aanvang 19.30 uur in het Beugelzaaltie in de Wis Eigen bijdrage 12,50 Dinsdag 12 december Kerststukjes maken. Op dinsdag 12 december a.s. gaan we de kerststukjes maken o.l.v. Agnes Kuijpers en Ria Heldens.Wie komt ons helpen? Meebrengen: Heel veel coniferengroen en verder alles wat we uit de tuin kunnen gebruiken om in de kerststukjes te verwerken Mesje Allesknipper De kerststukjes zijn natuurlijk bestemd voor onze kerstviering van 13 december a.s.. Dus alle hulp is welkom! Aanvang 19.00 uur in de Wis. Op woensdag 13 december a.s. gaan we weer samen met de ouderenbond de kerstviering beleven. Op deze avond zullen alleen dorpsgenoten optreden. Wij hopen dan ook dat we op een volle zaal kunnen rekenen. Hier onder volgt het volledige programma. PROGRAMMA Opening Jeugdkoor "Cajeko" o.l.v.Ria Maes Voordracht Jac Vennekens Optreden Ilse Claessens en Lisanne Peters, playback Kleine pauze Voordracht Nel Kuijpers Optreden Bram Tacken, key-board Dames en herenkoor O.L.V. Joop Simons, muzikaal begeleidt door Piet Kuijpers

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 18