17 http://castenrav.doroenvenrav.nl/vondel www.toneelaroepvondel.nl Generale voorstelling bovenbouw "De Stek" Aanstaande donderdagmiddag om 13.30 uur klinkt het startschot. Dan zal begonnen worden met de generale voorstelling. We verwachten dat het tussen 15.45 uur en 16.00 uur afgelopen is. Alle kinderen en leerkrachten veel plezier deze middag en hartelijk dank voor jullie medewerking. Uitvoeringen zaterdag 9 en zondag 10 december. Aanstaande zaterdag en zondag is het dan zover. Dan zal het moeten gebeuren. De spelers en regisseur hebben er hard aan geoefend en zetten hun beste beentje voor om u als bezoekers een heel mooi toneelspel te laten zien. Meer informatie over het stuk kunt u vinden op de website en op de aankondiging in deze "De Schans". Spelers en regisseur veel succes. Het Sinterklaasfeest is a/weer achter de rug bat ging weer eens heel vlug Zoals elk jaar weer Keer op keer Waren er heel veel wensen Van zowel grote als kleine mensen En heeft de Sint daaraan voldaan Zodat hij met een gerust hart kan gaan Van Sint moest ik nog wel even snel Ja, u begrijpt het denk ik wel be spelers en regisseur bie tijdens de voorstelling achter staat bij de deur Veel succes toewensen En hopen dat er vele mensen Naar het toneel komen kijken En dat zal moeten blijken Hebt u nog geen kaartje voor het toneel Een blauw of een geel Nou, mensen dan niet getreurd En zeker niet gezeurd Want u kunt rustig naar de Koster gaan Waar Peter en Car la voor u klaar staan Zij hebben nog wel kaartjes die u kunt halen Als u ze tenminste meteen wilt betalen Ook kunt u nog steeds kaartjes bestellen boor met Jac of Truus Vennekens te bellen baar wordt alles genoteerd En natuurlijk veel gesignaleerd Ik moet nu snel stoppen met mijn gedicht Want het wordt weer bijna licht En de boot die vertrekt dan weer Tot de volgende keer Beste mensen nog even dit tot slot Allemaal veel kijkgenot Agenda: Woensdag 6 december Repetitie 7 december 2006 Generale voorstelling bovenbouw De Stek 9 en 10 december 2006 Uitvoeringen i.if—3. Jo-iieetcfwep Vandel fjgp

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 17