Ouderenvereniging ■jêSS^ Willi! 0 K.B.O. Castenray Kaarten donderdag 7 december a.s. Vanwege de Generale repetitie van de toneelclub kaarten we in de nieuwe zaal. Kerstviering 13 december a.s. Onze Kerstviering op Woensdag 13 December a.s. in samenwerking met de Vrouwenvereniging Castenray, beloofd een mooie viering te worden, het programma vindt U in deze Schans, als er mensen zijn die graag opgehaald willen worden en weer thuisgebracht, laat dit even weten bij Truus Tacken tel. 571249, en wij zorgen er voor. Wij nodigen langs deze weg al onze leden en niet leden ouderen van Harte uit om deze viering mee te maken en zo alvast in de Kerstsfeer te raken en rekenen ook op een volle zaal in De Wis. Kerststukjes maken dinsdag 12 december a.s. in De Wis 19.00 uur. Op dinsdag 12 december a.s. om 19.00uur gaan we de Kerststukjes maken voor de versiering van de Kerstviering, wij vragen mensen die ons mee helpen, het geheel staat onder leiding van Agnes Kuijpers en Ria Heidens, mee brengen: Mesje- allesknipper- en als U hebt veel groen uit de tuin. Hulp is Welkom!! C.V. De Zattekwaekers F Ut ni-je carnavalsseizoen is alwer begonne! Durrum willen wej van de Zattekwaekers un vergadering halde op woensdag 13 december. We beginne um 8 uur ien de Koster. We goan ut hebbe ower aankomende carnaval wat we dan allemoal wille doen. Verder willen wej nog vroage of dur nog meense zien die thuus aide melkbussen hebben stoan. Die willen wej gèr gebruuke mit nieuwjoar. Als wej ze meuge hebbe of meuge koëpen motte effe Maikel Wismans bellen: 0651909666. Alaaf! Groetjes, Bestuur van de Zattekwaekers Bijeenkomst 50 zitting. A.s. Zondag 10 december is er weer een bijeenkomst voor de artiesten 50 zitting. Aanvang 10.30 uur bij de Fam. Tacken Lollebeekweg 43 in het hok.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 14