serveren,g. Lieve kinderen uit Castenray ~C? Versleijen Oirlo Castenrayseweg 14 tel: 0478-571941 5808 AG OIRLO 12 Cl ff\ Hij komt, hij komt..., Sinterklaas komt We zijn ontzettend blij want op zondag 26 november komen Sinterklaas en zijn Pieten naar Castenray. Programma: 14.15 vertrek van de optocht vanaf het trapveldje in de Pastoor Verheggenstraat 14.30 aankomst bij de Wis 14.40 start voorstelling verzorgd door de kinderen en leerkrachten 16.15 einde Bij slecht weer vervalt de optocht en komen Sinterklaas en zijn Pieten rechtstreeks naar de Wis. Het programma start dan om 14.30 in de Wis. Enkele afspraken om e.e.a. zo goed mogelijk te laten verlopen: De organisatie kan onmogelijk op 100 tot 150 enthousiaste kinderen letten. We verwachten dat de ouders zelf op hun kinderen letten. De kinderen moeten achter de koets blijven. Bij speelveldje 'het Tunnelke' (bij de basisschool) nemen kinderen vaak de kortste route en halen de koets in. Het is de bedoeling dat ze weer achter de koets aansluiten. De Wis gaat pas open als de Sint aankomt. Voor kinderen van de peuterspeelzaal en hun leidsters zijn vooraan plaatsen gereserveerd. Kinderen die niet op basisschool 'De Stek' zitten, kunnen in de zaal bij hun leeftijdsgenoten gaan zitten. Ze kunnen samen met hun leeftijdsgenoten Sinterklaas op het podium een hand gaan geven. Alleen kinderen van 'De Stek' geven een voorstelling o.l.v. de leerkrachten. Natuurlijk zijn alle mama's, papa's, oma's, opa's, en dorpsgenoten van harte uitgenodigd. We hopen op een GEZELLIGE SINTERKLAASMIDDAG. Vriendelijke groeten, Bestuur OV basisschool 'De Stek' 'i

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 12