J(J k Vrouwen Verenisins Castenray Luizencontrole Tijdens de extra luizencontrole zijn er geen luizen geconstateerd. We willen het luizenteam weer hartelijk bedanken voor hun inzet. Studiedag Maandag 27 november hebben de leerkrachten een studiedag, de leerlingen hebben deze dag vrij. De studiedag staat in het teken van het schoolplan 2007-2011. Sinterklaas Op zondag 26 november komt de Sint met zijn pieten naar Castenray. We verzamelen om 14.15 uur bij het trapveldje in de Pastoor Verheggenstraat en van daaruit trekken we met koets en gevolg door het dorp. We zijn rond 14.30 uur in 'De Wis', waar Sint verrast zal worden door de kinderen. Alle papa's, mama's, opa's, oma's, dorpsbewoners en andere belangstellenden zijn van harte welkom. Natuurlijk worden ook de kinderen die in Castenray wonen maar niet op onze basisschool zitten uitgenodigd om Sinterklaas een hand te geven. WE GAAN ER EEN SUPER GEZELLIGE MIDDAG VAN MAKEN! Bij regenweer zal Sinterklaas meteen zijn opwachting in 'De Wis' maken. Wie weet brengt de Sint met zijn pieten ook een bezoek aan onze school. Dat is nog een verrassing. Misschien kunnen we dat zondag eens aan hem vragen? Denkt u ook aan de vrije dag van woensdag 6 december voor alle leerlingen. Verbouwing Deze week wordt er flink gesloopt. De buitenmuren worden opengebroken. Ondanks dat de binnenmuren opgemetseld zijn is het best fris in de hal. In de klassen brandt de verwarming en is het knus en gezellig. Binnenkort proberen we tijd in te plannen om met de leerlingen, onder toezicht, de bouwplaats te bezichtigen. We willen de kans benutten om er een mooie leersituatie van te maken. Met vriendelijke groet, Team basisschool 'De Stek' http://castenrav.dorpenvenray.nl/vrouwenvereniging Woensdag 6 december kerststuk maken. Op woensdag 6 december a.s. gaan we o.l.v. Agnes en Ria een kerststuk maken. De leden die zich hiervoor hebben opgegeven worden vriendelijk verzocht om het onderstaande mee te brengen: Allesknipper Mesje Coniferengroen in meerdere tinten Aanvang 20.00 uur in het Beugelzaaltje in de Wis Eigen bijdrage wordt volgende week in de Schans vermeld. Vrouwen Vereniging Castenray Groetjes, het Bestuur. R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 10