RUITERCLUB "DE EENDRACHT" Kledinginzameling Er is flink opgeruimd. We hebben met z'n allen weer 1236 kilo kleding verzameld. Fantastisch! De opbrengst van de kledinginzameling komt ten goede aan de renovatie van de speelplaats. Tuinonderhoud Op zaterdag 11 november zijn er weer allerlei klussen rondom school uitgevoerd. De schooltuin ziet er weer fantastisch uit! We willen de ouders dan ook van harte bedanken voor hun inzet. Rapporten en oudergesprekken Vrijdag 17 november gaan de rapporten/ verslagboekjes mee naar huis. Nadat u het rapport/verslagboekje heeft gelezen en ondertekend, ontvangen wij dit graag weer terug op school. Op dinsdag 21 en woensdag 22 november vinden de oudergesprekken plaats. U ontvangt hiervoor een uitnodiging met datum en tijd. Studiedag Vorige week woensdag hebben een aantal collega's van andere scholen binnen ons samenwerkingsverband een kijkje in onze keuken mogen nemen. Ze bezochten onze school en hebben met veel aandacht gekeken naar de manier waarop wij vormgeven aan coöperatief leren en zelfstandig werken in onze groepen. Ook het planbord en gebruik van portfolio in basisgroep 1 trok te aandacht van onze collega's. Woensdag 15 november worden wij in de gelegenheid gesteld om andere scholen binnen ons samenwerkingsverband te gaan bekijken. De leerlingen hebben op deze dag vrij. Verbouwing Buiten zijn de nieuwe ruimtes al uitgezet. Als je goed kijkt zie je hoe de indeling van de verbouwing eruit zal gaan zien. Komende weken zullen de bouwvakkers zowel buiten als binnen aan de slag gaan. Voor het realiseren van een gang zullen er funderingen gestort moeten worden. De vloer wordt hiervoor opengebroken. Dit zal enige 'muziek' met zich meebrengen. Gelukkig weten we dat we er iets moois voor terug krijgen. Afgelopen zaterdag hebben we met alle collega's flink opgeruimd in de school. Iedereen heeft hard gewerkt! Het wissellokaal doet nu dienst als personeelsruimte en handvaardigheidruimte. Het overblijven vindt nu plaats in het lokaal van meester Ramses. Het kinderkoor neemt voorlopig plaats in het lokaal van juf Janneke en juf Ria. Met vriendelijke groet, Team basisschool 'De Stek' 19 R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Zaterdag 25 November is weer onze jaarlijkse oliebollenactie. Onze leden komen dan bij U langs. Afgelopen zondag behaalde Marcel Classens met zijn paard Zulano Z tijdens de selectiewedstrijddressuur in Wanroij de 3eprijs in de klasse L1. t

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 19