Boerderijwinkel Groente Fruit Streekproducten en Pakketten Kado- of eindeiaarspakketten voor particulier en bedrijf 13 Vervolgpagina korfbal VERSLAG SENIOREN 1 Rake klappen. De eerste wedstrijd van de binnencompetitie moest gespeeld worden tegen Olympia 1 uit Ommel. Volgens Joop zeker een favoriet wanneer het gaat om de koppositie. Onze doelstelling was om flink strijd te leveren en met de winst aan de haal te gaan. Olympia kwam goed uit de startblokken en wist ons met 2-0 te kijk te zetten. Joan Willemssen mocht mbv een strafworp het gaatje enigszins dichtten. Kim Dircks zorgde van afstand ervoor dat wij op gelijke hoogte kwamen. Linda Claessens bracht ons op voorsprong dmv een doorloopbal. Echter klampte Olympia onmiddellijk weer aan. Het was wederom Kim Dircks die haar dame een loer draaide en van afstand de 3-4 scoorde. Loes Hellegers wist vervolgens na een wegtrekbal achter de korf ervoor te zorgen dat we met een 3-5 stand konden gaan rusten. In de rust werd het vochtgehalte op peil gebracht, want na de le helft voelden wij ons hès en row van de bedompte binnenluchtDe vitamines C van Hans, de woorden van Joop en de schouderklopjes van Miriam zorgden voor een nieuwe boost. Debbie Wismans zette deze energie om in een doorloopballetje. Klaartje Philipsen wist onze voorsprong uit te breiden naar 3-7. Olympia bleek over een zeer grote wilskracht te beschikken en kwam op 5-7. Debbie Wismans tekende mbv een strafworp de 5-8 aan. Het volgende doelpunt was voor Olympia. Joan Willemssen wist vervolgens uit een strafworp en een vrije worp ons 9e en 10e doelpunt te maken. De kaarten leken geschud, maar Olympia maakte gebruik van hun troef en scoorden de 8-10. Gelukkig hadden wij ook nog een troefkaart achter de hand, deze klonk ons allen als muziek in de oren; 'Lop nar de kurf toe Kim, leg 'm dur lekker in'; op dit ritme wist Kim Dircks tot 2 maal toe van onder de korf te scoren. Met haar 4e treffer bracht zij de stand op 8-12. Olympia wist nog 1 maal de weg naar de korf te vinden; SVOC'Ol nog 2 maal. Deze kwamen op naam van Debbie Wismans en Joan Willemssen. Kei blij waren we met deze 9-14 eindstand. De eerste puntjes zijn binnen!!!! In Venray konden we genieten van de korfbalkwaliteiten van 'ut twed'; zij wisten met maar liefst 23-4 uit te halen naar Oostrum, MOI!Tevreden en mit de neus omhoeg konden we dus terugblikken op een zeer fijne zondag in het zuiden! Groetjes SVOC'Ol Kom van 11 t/m 18 november naar onze winkel Kinderen krijgen dan een GRATIS "boerderijwinkel - aardappelkit" met leuke spelletjes en knutselopdrachten waarmee ze van alles te weten komen over aardappels (OP OP). Met één van de opdrachten is een pieperpracticum voor de hele klas te winnen. Kijk ook op www.vriendenvanhetplatteland.nl Tijdens deze actie aardappelen 0,60/kg Lorbaan t Veulen tel. 0478 550653

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 13