Stichting Jeugdwerk Castenray VOOR DE BESTE THUISZORG Programma 29 oktober: Start Danscursus Gelukkig hebben zich op de valreep ook nog een aantal jongens gemeld. Het is natuurlijk véél leuker om met een echte 'vent' te dansen. Super Stoer jongens, dat jullie het aandurven om met meer dan 20 meiden te gaan dansen.Petje af. Aanstaande zondag is het dan zover, we kunnen dan al flink met de voetjes van de vloer. We willen om 10:30 uur beginnen en zijn rond de klok van 12:00 uur moe van al het tellen en opletten. De cursus loopt tot en met 24 december. Er zijn 2 zondagen bij dat de les niet door kan gaan. (hopelijk lukt het jullie evengoed om alle pasjes onder de knie te krijgen). Iedereen die zich heeft opgegeven wordt zondag om 10:30 uur in de Wis verwacht. De totale cursus kost €12,50 (graag gepast meenemen) Onthoud de volgende data5 november en 10 december is er géén les! 3 november: Dropping Deze vrijdagavond gaan we weer met de bus op stap naar een geheime plek. Van daaruit gaan we te voet op zoek naar onze eindbestemming. We zullen die avond rond 18:00 uur vertrekken en zijn om 22:00 - 22:30 uur weer terug in Castenray. Het kost €7,50 en je kunt je vanaf nu opgeven. We zijn ook nog op zoek naar mensen die een groepje willen begeleiden, ook jullie kunnen je opgeven bij Regi. Opgeven kan nog t/m 26 oktober. 17 november: Zwemmen Deze vrijdagavond gaan we gezellig badderen in het subtropische zwemparadijs Het Meerdal. We vertrekken die avond rond 18:00 uur en zijn om ongeveer 21:30 weer terug. Het kost 4,- je kunt je vanaf nu opgeven. O ja, we zijn ook nog op zoek naar ouders die ons willen brengen en halen. Opgeven kan bij Regi tel: 571590 of per mail reqi.classens@planet.nl Wij gaan voor. Want als grootste aanbieder van professionele thuiszorg in de regio doen wij er alles aan om u thuis de beste zorg te bieden Dat doen we al jaren en dat blijven we doen. U kunt bij ons terecht voor onder meer huishoudelijke, persoonlijke en gespecialiseerde verzorging en verpleging. Ook helpen we u met uw indicatie! Wat je nog van ons kunt verwachten: 2 december: Kienen 16 december: Christmas special 'V I© MtT U

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 9