Notulen openbare Dorpsraadvergadering van 4 oktober 2006 1. Opening De voorzitter opent de vergadering. Een welkom aan de heer Van Dijk (gemeente Venray) 2. Inspraak publieke tribune 3. Notulen openbare dorpsraadvergadering d.d. 6 september 2006 Er zijn geen op- of aanmerkingen. 4. Notulen dorpsradenoverleg. Hier zijn geen op- of aanmerkingen. Ben van der Sterren geeft een korte uiteenzetting van de laatste vergadering. 5. Herinrichting kom Castenray Jan van Dijk (Gemeente Venray) geeft in het kort de stand van zaken weer. Fase 1 is bijna afgerond. Fase 2 is in volle gang. De uitvoerder ligt op schema. Bij fase 3 wordt de kruising Castenrayseweg en Horsterweg helemaal afgesloten. Dit kan enkele weken gaan duren. A.g.v. de werkzaamheden is er een enorme toename van (vracht) verkeer waargenomen op de Matthiasstraat. Hier zal een inrijdverbod komen, mede vanwege de school. Verkeerslichten; de brigadiers moeten a.g.v. de verkeerslichten alert zijn. Het beste moment is om de kinderen over laten steken als het verkeerslicht op oranje staat (en er geen verkeer komt). JOP plek; het sluisje bij de JOP plek moet nog verhard worden. Verlichting; er worden vragen gesteld over de lichtspreiding vanaf de kerk naar Leunen. Deze geeft een nogal snelwegachtig beeld. De verlichting is wel volgens de norm, maar niet speels te noemen. Uit de diverse reacties blijkt dit wel met smaak te hebben maken. Wellicht dat de aanplant van de bomen hier verandering in kan brengen. Verder is het bij de komingang, waar de fietsers de hoofdrijbaan opkomen, erg donker. Hier staat wel al een lichtmast in de buurt, maar deze is nog niet in werking. Groen; De KBO (die het groenonderhoud verzorgd) heeft geen problemen met het onderhoud van blokhagen. Bodembedekkers geniet niet hun voorkeur. Wellicht dat er toch enkele heesters bij geplaatst gaan worden om een monotoon beeld te voorkomen. De gemeente zal komen met een aanvullend voorstel. 6. Ingekomen stukken en mededelingen: a) Jan Voesten (gemeente Venray) zal benaderd worden voor het groot onderhoud van de Jeu de Boules baan. Vooral wat de mogelijkheden zijn. b) Speelveld Pastoor Verheggenstraat; We zijn benaderd om een nieuw net voor het speelveld. We zullen kijken wat we hierin kunnen betekenen. Voor het plaatsen van nieuwe toestellen zijn we afhankelijk van de gemeente. Deze hanteert een tourbeurt systeem. c) Verkiezingen; Louis Vroemen kan deze keer niet. Mieke wil wel deze keer wel zijn plaats innemen. 7. Rondvraag Hier wordt geen gebruik van gemaakt 8 Sluiting De voorzitter sluit de vergadering om 21.45 uur

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 10