Stichting Jeugdwerk Castenray 17 november: Zwemmen 2 december: Kienen Programma 21 oktober: Knutselen Iedereen die zich hiervoor heeft opgegeven wordt om 20:00 uur in de Wis verwacht. Neem €2,50 mee. Wat we gaan maken is breekbaar. Misschien dat je pap of mam kunt vragen of ze je na afloop op willen komen halen. Het zou zonde zijn wanneer het werkstuk kapot zou gaan. Opgeven kan nog t/m 18 oktober. Eindelijk hebben zich ook een aantal jongens gemeld, dus wacht niet meer te lang. bit is de aller laatste kans om je nog op te geven! TERU6 VAN WEGGEWEEST: DANSCURSUS voor meisjes en jongens lü Jawel, we hebben onze danscursus weer terug in ons programma. Nelly Janssen wil ons weer allerlei dansen en danspasjes bij gaan brengen. Deze unieke kans om te leren stijl en linedansen moet je niet laten schieten. Dus geef je op voor deze cursus. De cursus is gepland op zondagochtend van 10:30 tot 12:00 uur en vindt plaats in de Wis. We willen met de lessen beginnen op 29 oktober aanstaande. Er zijn 2 zondagen bij dat de Wis al bezet is, dus verschuiven we de lessen. De totale cursus bestaat uit 6 lessen en één afdansles. Deze laatste les is op 24 december. Geef je dus allemaal op voor deze superkans om in eigen dorp de kneepjes van het dansen te leren. Het kost €12,50. Opgeven kan t/m 20 oktober. 3 november: Dropping Deze vrijdagavond gaan we weer met de bus op stap naar een geheime plek. Van daaruit gaan we te voet op zoek naar onze eindbestemming. We zullen die avond rond 18:00 uur vertrekken en zijn om 22:00 - 22:30 uur weer terug in Castenray. Het kost €7,50 en je kunt je vanaf nu opgeven. We zijn ook nog op zoek naar mensen die een groepje willen begeleiden, ook jullie kunnen je opgeven bij Regi. Opgeven kan nog t/m 26 oktober. Wat je noo van ons kunt verwachten: Repetitie Nog 15 repetities te gaan. De spelers en regisseur zijn volop bezig met het repeteren van zowel het eerste, tweede en derde bedrijf. Sommige stukken beginnen al aardig te lopen, zowel qua spel als qua typetjes, karakter etc. De geplande repetitiedagen staan vermeld op onze website. Agenda: Woensdag 18 oktober Repetitie Maandag 23 oktober Repetitie Woensdag 25 oktober Repetitie Maandag 30 oktober Repetitie Woensdag 1 november Repetitie Maandag 6 november Repetitie Woensdag 8 november Repetitie Maandag 13 november 2006 Eerste avond decor bouwen en repetitie 7 december 2006 Generale voorstelling bovenbouw De Stek 9 en 10 december 2006 Uitvoeringen http://castenrav.dorpenvenrav.nl/vondel www.toneelaroepyondel.nl 16 - -

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 9