OUDERENBILJART CASTEN RAY RUITERCLUB "DE EENDRACHT" Uitslagen week 41 Grubbenvorst 3 - Castenray 1 5-4 Wim Strijbos 14 brt. 3,50 Kemphaan 9 - Castenray 3 2-7 Mart Arts 15 brt. 1,33 Lottum 2 - Castenray 1 Castenray 2 - Kemphaan 3 Ysselsteijn 5 - Castenray 3 dinsdag 24 oktober donderdag 26 oktober dinsdag 24 oktober Theo Jacobs Jan Martens Huub Strijbos Ger Weijs Mart Arts - Mart Arts - Piet Steeghs - Theo Jacobs - Wim Strijbos - Jep Fleurkens 3-1 2-0 3-1 1-3 3-0 kansen. "We waren gewoon beter, maar als de kansen niet gemaakt worden, dan win je geen wedstrijd, maar dat is logisch", aldus medeleider Peter. Twee ballen werden nog van de lijn gehaald door de tegenstander, maar de bal wilde er gewoon niet in. Leider Classens onthield zich vandaag van ieder commentaar, maar z'n gezicht sprak boekdelen. Veteranen SVOC'01 - SV Venray Eindstand: 4 - 7 Ruststand: 1 - 3 Doelpuntenmakers: 2x Jos Kusters, 2x Pepijn Houwen Een geflatteerde uitslag want qua kansen had svoc deze middag er ook nog wel enkele in kunnen prikken. In de warming-up viel onze vaste doelman, Stefan Kuijpers, uit met materiaalpech. Een flinke aderlating tegen het sterke Venray. Venray opende de score maar binnen enkele minuten had Svoc dit alweer rechtgetrokken. De hele wedstrijd keek SVOC tegen een achterstand aan maar toonde veel veerkracht door telkens terug te komen. In de tweede helft zelfs tot 4-4. Maar het was Venray dat de kansen beter benutte dan SVOC en daarmee de winst naar zich toe trok. Volgende week een herkansing tegen wederom Venray, maar dan SW Venray. Met het vertoonde spel kunnen we ze het zeker moeilijk maken. Zet 'm op mannen!! Programma week 43- 2006 Uitslagen PK - ronde 2 en 3: Eerstvolgende spaaldag ronde 5: DINSDAG 07 november Noa in te halen wedstrijden: Jac Hesen - Theo Jacobs Wiek Künen Wiek Künen Jan Martens Jac Hesen Hay Seijkens Jan Martens - Wiel Seijkens - Piet Steeghs - Huub Strijbos - Jep Fleurkens - Wiek Künen - Piet Strijbos Afgelopen zaterdag tijdens een wedstrijd in Swolgen behaalde Anke Nabben met haar pony Casper de 3e prijs met dressuur DL1 Zaterdag 21 Oktober is er een selectiewedstrijd springen voor pony's en zondag 22 Oktober een selectiewedstrijd springen voor paarden in Merselo. Wij wensen alle deelnemers veel succes.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 7