Beginners - Honeymoon - Streetdance Vervolgpagina korfbal 3 RAADHUISSTRAAT 6 - VENRAY - 0478-510500 - WWW.DAN5ENENFEE5TEN.Nl Heeft u de eerste inschrijving gemist door vakantie en/of het mooie weer. Geen nood!!! Wij beginnen met nieuwe cursussen. 5tart cursussen: Maandag 6 november 2006 Dinsdag 7 november 2006 Wij gingen heerlijk van start; ons spelletje werd mooi opgezet en er kwamen tal van kansen uit 1 aanval, echter kwamen we in het eerste deel van de wedstrijd niet tot scoren. De Kangeroes kwamen er niet aan te pas en voelden zich een beetje wereldvreemd op de groene grasmat. Het was Yvonne Classens die uiteindelijk ons verdiend op voorsprong bracht door de 1-0 en 2-0 aan te tekenen. Vervolgens wist Loes Hellegers van grote afstand ons op 3-0 te brengen. De Kangeroes waagden ook een sprong en maakten de 3-1. Voor rust was het Klaartje Philipsen die van onder de korf de ruststand op 4-1 bracht. Mooi korfbal werd in de 1e helft afgewisseld met onoplettendheid en af en toe zakten we collectief in. Joop hamerde er dan ook op dat we scherp moesten blijven. Yvonne Classens, die ontzettend goed bezig was, wist van grote afstand de 5-1 te scoren. Loes Hellegers voelde zich ook duidelijk als een vis in het water in het nieuwe vak, wederom wist ze van afstand tot scoren te komen. Nog 1 maal wisten de Kangeroes te scoren, bij de andere pogingen konden wij roepen; Sid-nieü Wij konden lekker onze voorsprong uitbouwen en daarmee ons doelsaldo omhoog krikken. Voor ons scoorden nog; Debbie Wismans uit een strafworp, Klaartje Philipsen vanonder de korf, Loes - Hellegers vanonder de korf haar 3e doelpunt! en Joan Willemssen vanuit een vrije worp. Willeke Philipsen kwam ons ook nog versterken (bedankt!), helaas wist ze net niet haar doelpuntje mee te pikken. We kwamen dus op een eindstand van 10-2. De 2 puntjes werden dus wel degelijk gevonden in de buidels van de Kangeroes. Afgelopen donderdag werden we verrast met Joop's inventiviteit naar aanleiding van bovenstaande zinspeling. Gezien het feit dat hij met allerlei hulpmiddelen dit spreekwoord kwam uitbeelden, gaf ons dit stof tot nadenken. Vandaar ook dat we graag de uitdaging aangaan, maar het hem ditmaal toch wel makkelijk willen maken. Dus komt 'ie; Al draagt een aap een gouden (zegel)ring, het is en blijftZeker te doen zonder hulpmiddelen, toch;)? As zondag spelen we alweer de laatste wedstrijd van de 1e helft buitencompetitie. Wij gaan dan Prinses Irene op koninklijke wijze onderuit halen, tenminstedat is de insteek. Om 11.00 uur spelen we in Nistelrode, hopelijk tot dan!? Groetjes SVOC'01 Inschrijven via email of telefonisch (dansjans@wxs.nl 0478-510500) DANS PARTYCENTRUM JANSSEN schrijf nu in!!!!

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 3