Verbouwingsnieuws "De Wis" Beste mensen van Castenray. Eindelijk weer wat nieuws van het bouw front. Zoals jullie allemaal wel hebben gezien is de ruwbouw klaar. Dit wil zeggen dat de meeste stenen zijn gemetseld en het dak er op zit. Ook zit het glas er in. Er is al een start gemaakt met het tegelwerk wat wel iets meer overlast geeft dan wij hadden verwacht. Dat bouwen niet geheel geruisloos gaat hebben enkele verenigingen al ondervonden. De een kan hier iets gemakkelijker mee omgaan dan de ander maar ons streven is om overlast te beperken tot een minimum zodat de activiteiten van de verenigingen zoveel als mogelijk door kunnen gaan. Zeer ijverige schilders zijn ook al bezig geweest en maken zo van o.a. de berging bijna een balzaal. Dat wij in Castenray kunnen bouwen blijkt uit de vele uren die er vrijwillig al zijn gemaakt door erg veel mensen. In totaal zijn er al meer dan 3000 uur vrijwillig gewerkt door meer dan 95 verschillende personen. Ik weet niet wat ik hier op moet zeggen het maakt mij eigenlijk sprakeloos maar van de andere kant ben ik er apen trots op. Het maakt niet uit van jong tot oud ieder die kan bied zijn hulp aan en helpt ons hiermee enorm. Op onze site staan veel foto's van deze actie's. Ook is het erg fijn dat veel mensen even een praatje komen maken en ons van vele welgemeende adviezen komt voorzien. Het draait lekker en de laatste lootjes zijn natuurlijk altijd zwaar maar samen komen wij er dat weten wij zeker gezien het behaalde resultaat van nu. Financieel hebben wij de grote fondsen nu ook definitief binnen gehaald zijnde de gemeente en SERES. Maar ook komen er nog steeds kleinere fondsen binnen die samen ook voor een grote inkomsten bron zorgen. Ook aan hen is veel dank verschuldigd. Toch zijn er nog steeds enkele kleine onzekerheden op het gebied van onze financiën maar die hopen wij te dichten met zelf werkzaamheden en onze avond Back To The 70's 80's. Komt allen en wij maken hier een mooi feest van. Ik ga nu eindigen met iedereen alvast hartelijk te bedanken voor de hulp en de inzet het resultaat mag gezien worden. Namens het bestuur en de bouwcommissie Net als vorig jaar, komen de leden van de zorggroep bij u langs met donateurskaarten voor het Lourdescomite. Dit is voor een bijdrage, zodat hopelijk weer een zieke van Castenray naar Lourdes kan en mag gaan. Hier maak je weer iemand zo blij mee, zodat deze zieke er lekker eens een keer uit kan, na al dat getobber. Je kunt beter wat geven, als het zelf hebben, wordt er wel eens gezegd. Ze komen in dezer dagen bij u aan de deur. Laat ze niet in de kou staan, want dan kan er tenminste iemand naar Lourdes gaan. Bij voorbaat dank. De leden van de zorggroep. e 9

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 9