Veteranen. wedstrijd. Lang mocht de pret niet duren want de tactiek van SVEB werkte voor de tweede keer en opnieuw keek SVOC tegen een achterstand aan. Tijdens de rust werd de zaak nog eens wakker geschud en blijkbaar werkte dat want direct na de thee was het alweer gelijk. Opnieuw was het Peter die ditmaal een steekpass van Denny op waarde wist in te schatten. Daarna werd SVOC zelfs de sterkere ploeg. Het gevaar van de counter nam af en er kwamen kansen voor onder ander Paul Thissen en Don Clephas. Tegen het einde namen de krachten echter af en kroop SVOC zelfs nog door het oog van de naald nadat tweemaal de lat redding moest brengen. Maar er werd niet meer gescoord en SVOC 2 mag tevreden zijn met dit punt. EWC46 3 SVOC 01 4 0-0 "Een leuke sportieve wedstrijd tegen een gelijkwaardige tegenstander", zo typeerde de aanvoerder van Well de match van afgelopen zondag. In de eerste helft waren er kansen over en weer, de grootste kans was voor Micha maar hij kon op aangeven van Stef het netje niet laten bollen. Well stelde daar wat afstandschoten tegenover die echter niet gevaarlijk waren. De, normaal gesproken, gevaarlijkste man van EWC de alom gevreesde Werner lag aan de ketting bij Jeroen en later bij Johan. De tweede helft was een kopie van de eerste. De verdeeldheid na deze wedstrijd was er wederom bij de technische staf. Strijbos was tevreden, terwijl Peter en Classens meer hadden verwacht. "Als de trainingsopkomst zo laag blijft dan winnen we niks" waren de keiharde woorden van laatstgenoemde. Peter had het eerder over disciplinaire maatregelen tegen de trainingsweigeraars. Volgende week tegen Oostrum 6 zullen we zien of ze hiermee het juiste effect bereiken. SVOC'Ol - Holthees (veteranen) Uitslag3 - 1 (Ruststand 1 - 1) Doelpuntenmakers Jos Kusters, Pieter Classens, Pepijn Houwen Terechte uitslag. Svoc was de gehele wedstrijd de betere ploeg. Het was echter Holthees dat de score opende deze wedstrijd, geheel tegen de verhoudingen in. Maar dit werd nog de eerste helft rechtgezet met een prachtig afstandschot van Jos dat in de kruising verdween. De tweede helft drong Holthees wel een beetje aan maar kon geen vuist maken. Svoc daarintegen wist nog wel 2x de goal te vinden via een rollertje van Pieter in het uiterste hoekje en een mooie goal van Pepijn die fraai de keeper omspeelde na een perfecte bal van Maikel Wennekers. Kortom goed hersteld na het verlies verleden week met 2-1 van Mifano (doelpuntenmaker Theo Wennekers). SVOC'01 - SVVenray 17:00u Afmelden: tot uiterlijk donderdagavond bij Harry Voermans: tel: 571598 of 06-42344383 Beste SVOC'01 leden en andere belangstellenden, Tijdens de jaarvergadering van SVOC'01 van 25 sept. j.l. is de nieuwe bestuurssamenstelling goedgekeurd door de leden. Bijna alle functies zijn ingevuld, alleen zijn we nog op zoek naar een voorzitter. Voorzitter: Vacant Waarnemend voorzitter: Jan Nelissen (dagelijks bestuur) Secretaresse: Jolanda Classens (dagelijks bestuur) Penningmeester: Dave Clephas (dagelijks bestuur) Hoofd afd. korfbal: Marieëtte Nelissen (dagelijks bestuur) Afd. korfbal: Karin Jacobs Afd. seniorenvoetbal: Toon Kuijpers Afd. jeugdvoetbal: Peter Verlinden, Jan Nelissen Pr Sponsoring: Alexander Hermkens Accommodatie/ materialen: Jac Wismans Verder willen we inventariseren wie er behoefte heeft om informatie te krijgen over SVOC'01 die het niet via de computer kunnen ontvangen. Willen degene die daar belangstelling voor hebben zich melden bij Jolanda Classens, tel: 571233. Met vriendelijke sportgroeten, Bestuur SVOC'01

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 7