Stichting Jeugdwerk Castenray Programma: Plavbackshow; We kunnen weer terugkijken op een zeer geslaagde en gezellige avond. Het waren 9 super optredens. Petje af voor jullie dans- en playbackkunsten! Ook konden we genieten van twee muzikale gastoptredens. De uitslaa was als volgt: 1. Belle Perez - "Ave Maria" Lisanne en Ilse 2. André van Duin - "Samen in bad" Maikel en Mark 3. Jamelia - "Superstar" Ilse, Iris, Moniek en Chatty Aanmoedigingsprijs. Jan Smit - "Sta op" Roel Prijswinnaars, proficiat met jullie behaalde prijs. Maar eigenlijk een groot proficiat voor alle deelnemers. Super dat jullie met zo velen mee hebben gedaan. Hopelijk zien we jullie volgend jaar weer allemaal terug. 21 oktober: Knutselen We gaan deze avond weer eens gezellig iets knutselen. Wat het gaat worden houden we nog even geheim, maar dat het een avond om te smullen wordt kunnen we wel al verklappen. O ja, als je je hiervoor opgeeft is het misschien handig te weten dat wat we gaan maken erg BREEKBAAR is. Misschien dat pap of mam je dan na afloop even op willen komen halen. Het kost €2,50 je kunt je nog opgeven t/m 18 oktober bij Regi: 571590 of regi.classens@planet.nl TERUG VAN WEGGEWEEST: DANSCURSUS (voor meisjes én jongens!»!! Jawel, we hebben onze danscursus weer terug in ons programma. Nelly Janssen wil ons weer allerlei dansen en danspasjes bij gaan brengen. Deze unieke kans om te leren stijl- en linedansen moet je niet laten schieten. Dus geef je op voor deze cursus. De cursus is gepland op zondagochtend van 10:30 tot 12:00 uur en vindt plaats in de Wis. We willen met de lessen beginnen op 29 oktober aanstaande. Er zijn 2 zondagen bij dat de Wis al bezet is, dus verschuiven we de lessen. De totale cursus bestaat uit 6 lessen en één afdansles. Deze laatste les is op 24 december. Geef je dus allemaal op voor deze superkans om in eigen dorp de kneepjes van het dansen te leren. Het kost €12,50. Opgeven kan t/m 20 oktober. 3 november: Dropping Deze vrijdagavond gaan we weer met de bus op stap naar een geheime plek. Van daaruit gaan we te voet op zoek naar onze eindbestemming. We zullen die avond rond 18:00 uur vertrekken en zijn om 22:00 - 22:30 uur weer terug in Castenray. Het kost €7,50 en je kunt je vanaf nu opgeven. We zijn ook nog op zoek naar mensen die een groepje willen begeleiden, ook jullie kunnen je opgeven bij Regi. Opgeven kan nog t/m 26 oktober. Wat \e noo van ons kunt verwachten: 17 november: Zwemmen 2 december: Kienen 16 december: Christmas special JONGENS EN MEISJES GEEF JE OP VOOR DE DANSCURSUS

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 15