Uitnodiging Aan de inwoners van Castenray Juffrouw Dini, voor sommigen juffrouw Camps en voor anderen juffrouw Custers, neemt na 42 jaar afscheid van onze school. Op vrijdag 6 oktober is er op basisschool De Stek tussen 19.00u en 20.00u voor alle inwoners van Castenray en andere belangstellenden de gelegenheid om afscheid te nemen van "onze juf' ("onze kanjer!"). Het resultaat van het schoolproject "De tijd van toen" is deze avond ook te bezichtigen. U bent allen van harte welkom! 'De Aide Lind' Verrassend, sfeervol creatief Brunch op zondag 14,50 euro aanvang 11.30 uur reserveer tijdig Vraag naar ons arrangement voor bruiloften Feestje en zelf tappen? vanaf 10.25 euro per persoon Kom naar onze stand op de Hiltho Wij zijn dag en nacht bereikbaar 3 boom roos 'ids boom roos vis boom roos vis boom roos ins boom roos ivis boom roos vis boom roos 'ids boom roos vis boom roos vis boom roos vis boom roos vis boom roos vis boom roos vis boom roos vis boom roos vis boom roos vis "Hoeveel kinderen in Castenray hebben dit woord leren lezen en schrijven met hulp van Juf Dini?" Gespecialiseerd in: Bruiloften - Partijen - Recepties - Bedrijfsfeesten Vergaderingen - Reisgezelschappen - Brunch Diners - Koffietafels - Verhuur - Partyservice Warme en koude buffetten, ook voor thuis Openingstijden: Op zondag vanaf 11.00 uur. Maandag t/m zaterdag op reservering voor groepen vanaf 15 personen Feesterij De Aide Lind Venrayseweg 93,5961 AE Horst Tel. 077 -398 83 43, info@aldelind.nl, www.aldelind.nl Stayerhofweg 4A 5861 EJ Wanssum Tel. 0478 - 531515 info@garagejanssen.nl fiï* Verkoop van alle merken nieuwe en gebruikte auto's Reparaties en onderhoud personen- en bedrijfsauto's APK van personen- en bedrijfsauto's Inbouwstation van alarm en startblokkering Airco's afvullen en reinigen Schadereparaties net speciale regeling ten aanzien van eigen risico Ruitreparaties en vernieuwing met speciale regeling ten aanzien van eigen risico Lease personen en bedrijfswagens Wettelijke erkend inbouwstation van tachografen en snelheidsbegrenzers Wasserette

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 3