serverenig, R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Notulen: ouderraadvergadering 20 september 2006 1. Opening: - Wilbert heet iedereen van harte welkom en opent de vergadering. Speciaal welkom aan onze nieuwe OR-leden; Yvonne en Marly 2. Notulen vorige vergadering: d.d. 22 augustus jl. - De vergadering van 9 okt is verplaatst naar 31 okt i.p.v. 6 okt. - Notulen zijn verder akkoord. 3. Mededelingen en ingekomen stukken: - Reclame NKO voor regiocongres, Wilbert is contactpersoon als er evt interesse is vanuit de ouders voor dit congres. Wij zijn geen lid dus men kan niet gratis deelnemen. 4. Algemene punten: - MR verslag Er is nog geen vergadering geweest. - Overblijven Er is een gezin met drie kinderen welk gevraagd heeft voor overblijfmogelijkheden. Indien dit mogelijk is komen de drie kinderen bij ons op school. We proberen dit zo snel mogelijk op te zetten. - Afscheid juffrouw Dini Graag hulp van het OR, er zijn s'morgens 6 personen nodig. Kan de versiergroep in week 39 de speelzaal versieren?; dit wordt geregeld. Het brigadieren moet geregeld worden. s'avonds tussen 19.00 en 20.00 u. helpen bij het inloopuur. ledereen rond 17.30 uur aanwezig zijn indien mogelijk. Om 00.30 u. gezamenlijk opruimen. S'morgens graag in Ot en Sien stijl komen. 5. Punten onderwijsteam: - Geen punten 6. rondvraag met team: - Geen vragen 7. Algemene punten zonder team: - Nabespreking jaarvergadering Er zijn geen op- of aanmerkingen - Taakverdeling OR Zie aktielijst - Aktielijst Intocht Sint Deze wordt bij de volgende vergadering nogmaals doorgenomen. 8. Wat verder ter tafel komt rondvraag: - Het is mogelijk dat de communie vanaf nu met groep 3 en 4 samen gedaan wordt. - Marly vond het een interessante vergadering en heeft er zin in. 9. Aandachtspunten, volgende vergadering 31 oktober 20.00 u.: - Overblijven - Sinterklaas 10. Sluiting: Wilbert bedankt iedereen en sluit de vergadering.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 5