Bedankt. Resultaat collecte Nierstichting 340,03! Een prachtige opbrengst. Nogmaals hartelijk bedankt mensen van Castenray. De Nierstichting. JENSISKENS als libero) ging vergezeld van enkele ervaren spelers die hun sporen in het verleden hebben verdiend. Dit gegeven en het feit dat Arcen 3 de week ervoor Blitterswijck 2 met 11 - 0 vernederde zorgde voor veel te veel ontzag voor deze tegenstander. SVOC liet zich direct zakken zodat de verdediging van Arcen veel tijd en ruimte kreeg om een aanval op te zetten. Halverwege de eerste helft rondde Vlackx een aanval knap af die hij zelf had opgebouwd: 0 - 1In de jaren 90 toen hij nog speelde in het oranje zouden we ervan genoten hebben. Nu was de waardering op de Heesakker beduidend minder.. Maar langzaam kreeg de thuisclub door dat er meer te halen was en kwam SVOC uit z'n schulp. Het spel verplaatste zich naar de helft van de tegenstander en toen coach Leo een extra spits het veld instuurde en weer 4-3-3 werd gespeeld sloeg de wedstrijd helemaal om. Arcen ging met de rug tegen de muur en vlak voor rust wist Don uit een lastige positie zelfs de gelijkmaker te scoren. Met de wetenschap dat er nog meer te halen was bleef SVOC ook de tweede helft de aanval zoeken en dat resulteerde in een snelle 3 - 1Tom Houwen mocht een perfect uitgevoerde counter afronden en Peter Verlinden wist fraai te scoren uit een direct vrije trap. SVOC combineerde er lustig op los en zelfs de - 1 (Niek Wilms) verscheen op het scorebord na een geniale pass van Niek Strijbos. Arcen dreigde in die fase 'afgeschoten' te worden maar toch wisten de geelgroenen terug te komen tot 4 - 3. De tot dan toe geconcentreerd spelende verdediging begon te wankelen en de drie punten stonden zelfs nog even ter discussie. De treffer van Rick Classens vijf minuten voor tijd was voor Arcen de genadeklap. In de laatste seconde wist ook Paul Thissen nog te scoren na een rush van Peter waarbij de bal via de paal voor de voeten viel van eerstgenoemde: einduitslag 6-3. Vrijdag 29 september a.s. is onze jaarlijkse bloemenaktie. De dames van het Dameskoor komen weer bij U langs met verschillende soorten boeketten. Vanaf 16.30 uur kunt U de dames verwachten. Willen de dames tijdig aanwezig zijn, in de loods bij Jan Classens, zodat we ook om 16.30 uur kunnen starten met de verkoop. Bestuur Dameskoor Castenray AUTO S. MOTOR RIJSCHOOL Erkende bromfietsopleiding E achter B (aanhangwagen) Theorieopleidingen: persoonlijk les! Telefoon 0478 571876 23 ^loemenakf#Q

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 23