Nederlandse Vakantie Consulenten Zondag 1 oktober 2006 organiseert fanfare Dorpsklank Castenray voor de eerste maal een goederen-en dienstenveiling in Gemeenschapshuis De WIS aan de Matthiasstraat in Castenray. Er zijn 100 kavels waaronder; De mogelijkheid om een CD op te nemen. Een schoonheidsbehandeling. Een koetsentocht. Kennismaking met fysio-fitness Een alt - sax In de pauze zijn er een aantal leuke optredens en er is live muziek. Ook zal de trekking plaatsvinden van de Loterij voor de aanschaf van Bugels en Trompetten voor onze Muziekvereniging. Voor de Fanfare is dit een nieuwe bron van inkomsten om de nodige financiën te waarborgen. Door het wegvallen van diverse inkomstenbronnen uit het verleden, trachten we op deze manier te zorgen voor de nodige financiële middelen, voor vernieuwing en aanschaf van zowel instrumenten als uniformen. De Fanfare en het leerlingenorkest zijn instellingen die nogal wat financiën vragen. Goede dirigenten en instructeurs zijn van groot belang, echter ook daar hangt een prijskaartje aan. Wij hopen dat u zondag 1 oktober een bezoek brengt aan Gemeenschapshuis DE WIS De zaal is open vanaf 12.30 uur. Bestuur en werkgroep danken alle deelnemers voor de spontane medewerking. Willen de leden van de fanfare de spullen zoveel mogelijk as. donderdag meenemen naar de repetitie. Degene die dat graag willen kunnen het ook op zaterdagmiddag afgeven bij De Wis tussen 14.00 en 16.00 uur. Uw vakantiereis boeken bij u thuis, op een tijdstip dat u uitkomt! speciale kerstreizen naaro.a. Duitsland en Luxemburg of boek nu al uw campingvakantie voorde zomer van 2007 (vele vakantieparken geven vroegboekkorting) Ik kom graag, geheel vrijblijvendbij u langs. Voor deze service betaalt u niets extra. tel.: 0478 571822 email: marion.classens@home.nl sc" reisadviseur Marion Classens, Castelostraat 30, Castenray /<T^\ voor een persoonlijk advies

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 16