Stichting Jeugdwerk Castenray Programma: 7 oktober: Playbackshow; Hopelijk zijn jullie al allemaal druk bezig met het maken van groepjes en het bedenken van een leuke act. Misschien zijn er ook papa's mama's of andere geïnteresseerden die het leuk vinden om ook op de planken te staan. Ook jullie zijn van harte welkom voor het geven van een gastoptreden. Let op je kunt je voor dit megaspektakel nog opgeven t/m 27 september. Dus wacht niet meer te lang. Op zaterdagmiddag 7 oktober is er altijd een generale repetitie op de bühne in de Wis. De avond zelf begint om ongeveer 20:00 uur. Veel succes met oefenen en: GEEF JE OP Regi: 571590 of per mail: reqi.classens@planet.nl 21 oktober: Knutselen We gaan deze avond weer eens gezellig iets knutselen. Wat het gaat worden houden we nog even geheim, maar dat het een avond om te smullen wordt kunnen we wel al verklappen. O ja, als je je hiervoor opgeeft is het misschien handig te weten dat wat we gaan maken erg BREEKBAAR is. Misschien dat pap of mam je dan na afloop even op willen komen halen. Het kost €2,50 je kunt je opgeven t/m 18 oktober. TERUG VAN WEGGEWEEST: DANSCURSUS Jawel, we hebben onze danscursus weer terug in ons programma. Nelly Janssen wil ons weer allerlei dansen en danspasjes bij gaan brengen. Deze unieke kans om te leren stijl- en linedansen moet je niet laten schieten. Dus geef je op voor deze cursus. De cursus is gepland op zondagochtend van 10:30 tot 12:00 uur en vindt plaats in de Wis. We willen met de lessen beginnen op 29 oktober aanstaande. Er zijn 2 zondagen bij dat de Wis al bezet is, dus verschuiven we de lessen. De totale cursus bestaat uit 6 lessen en één afdansles. Deze laatste les is op 24 december. Geef je dus allemaal op voor deze superkans om in eigen dorp de kneepjes van het dansen te leren. Het kost €12,50. Opgeven kan t/m 20 oktober. 3 november: Dropping Deze vrijdagavond gaan we weer met de bus op stap naar een geheime plek. Van daaruit gaan we te voet op zoek naar onze eindbestemming. We zullen die avond rond 18:00 uur vertrekken en zijn om 22:00 - 22:30 uur weer terug in Castenray. Het kost €7,50 en je kunt je vanaf nu opgeven. We zijn ook nog op zoek naar mensen die een groepje willen begeleiden, ook jullie kunnen je opgeven bij Regi. Wat ie noo van ons kunt verwachten: 17 november: Zwemmen 2 december: Kienen 16 december: Christmas special 11

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 11