8 roos VOOR DE BESTE THUISZORG Afscheidsfeest Juf Dini Op vrijdag 6 oktober zal het afscheidsfeest van juffrouw Dini plaatsvinden. Let op! De schooltijden worden aangepast. Alle leerlingen van groep 1 tot en met 8 worden die dag om 10.00 u. verwacht. De school is uit om 14.00 u. Aan een verrassend en spetterend feestprogramma voor deze dag wordt al hard gewerkt. De kinderen krijgen t.z.t. nog een brief mee naar huis met nadere informatie. Aan alle inwoners van Castenrav Juffrouw Dini, voor sommigen juffrouw Camps en voor anderen juffrouw Custers neemt op vrijdag 6 oktober afscheid van onze school. Ze heeft dan ruim 42 jaar de kinderen in Castenray leren lezen en rekenen. Voor de inwoners van Castenray en alle andere belangstellenden is er op vrijdag 6 oktober tussen 19.00 u. en 20.00 u. gelegenheid om op school juffrouw Dini Camps de hand te schudden. In die 42 jaar is er veel veranderd in de maatschappij, ons dorp en op de school. Het is, in het kader van het afscheid van juf Dini, erg leuk om hierover van alles te weten te komen. Vandaar dat wij in week 39 en 40 hier extra aandacht aan willen schenken door middel van het schoolproject 'Terug in de tijd'. Voor ouderen onder ons kan het gebeuren dat de kinderen u komen vragen om eens te vertellen over vroeger. Wij zouden het erg fijn vinden als u daar aan mee wilt werken. Het resultaat van het project is op vrijdagavond 6 oktober op school te bezichtigen. U bent van harte welkom! Met vriendelijke groet, Team De Stek "Hoeveel kinderen in Castenray hebben dit woord leren lezen en schrijven met hulp van Juf Dini?" Wij gaan voor U |o Mt-T LE.W MIFFE.I

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 15