Beste feestvierders uut casele VOOR DE BESTE THU Vervolgpagina korfbal Koninklijk bezoek! Vandaag kregen we koninklijk bezoek van Prinses Irene. Wij gingen ervan uit dat de gehele familie mee was afgereisd, maar helaas kregen we kort voor de wedstrijd een persoonlijke fax van Trix, Willem en Maxima dat zij helaas onverhoopt verhinderd waren. Licht teleurgesteld hebben we Joop vervolgens maar op de troon gezet, die voelde zich meteen de koning te rijk. Hij begon dan ook zijn troonrede voor te lezen die erop neerkwam dat we Prinses Irene maar eens een poepie moesten laten ruiken. Dat waren wij zeker van plan, echter konden wij niet echt in ons ritme komen. We moesten een ander spelletje gaan spelen dan we gewend waren, aangezien onze tegenstander zich liet uitzakken in het korfgebied. We wisten wat ons te doen stond, echter in onze koppies kon dit niet helemaal verwerkt worden, waardoor we niet voor echte verrassingen konden zorgen. Gelukkig hadden we onze Kimmetje Dircks, die voldoende vleugels had na een avondje flink doorzakken. Dat zij afgelopen nacht geen bed had gezien, was haar niet af te zien. Zij wist deze bewuste zondag maar liefst 4x van afstand de korf te vinden. Ook onze Schlagerffeundin Debbie Wismans wist 'Jawohl' 3 doelpunten achter haar naam te schrijven. Verder scoorden voor ons Yvonne Classens vanuit een vrije worp, Anke Wennekers met een afstandschot en Linda Claessens uit een doorloopbal. Opgeteld komen we dan op 10, Prinses Irene daarentegen wist er 6 te maken. Na een ruststand van 4-4, konden we dus uiteindelijk in de 2e helft toch het verschil maken. Het ging niet van een leien dakje, maar 'slechte wedstrijden' winnen hoort er nu eenmaal ook bij. Volgende week spelen we wederom een thuiswedstrijd om 11.00 uur, ditmaal tegen Emos. Wij hopen dat jullie weer in grote getale aanwezig zijn om ons aan te moedigen! Groetjes SVOC'Ol Aanstaande vrijdag is er een grootse Spanje reünie in de Time Out in Gemert. We zijn van plan om er met een grote groep heen te gaan en bij voldoende animo kunnen we eventueel een bus regelen. De bedoeling is dat we rond 22.00 uur zullen vertrekken. De entree bedraagt 10 euro en dan komen daar nog wat kosten voor de bus bij. Dus iedereen die mee wil kan zich voor vrijdag opgeven bij Niek Wilms tel: 0647406411 Als er niet voldoende animo is voor een bus kunnen we nog altijd met taxi busjes gaan. mm Wij gaan voor frMFftL

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 11