^erveren/g RK~ Bas'ssch°o1 De stek' Castenray Notulen: oudervereniging jaarvergadering 30-08-2006 Aanwezig: 41 personen. 1. Opening: - Wilbert heet iedereen van harte welkom en opent de vergadering. 2. Verslag vorige jaarvergadering: d.d. 07 september 2005. - Er zijn geen vragen of opmerkingen, dus de notulen worden goedgekeurd. 3. Financieel jaarverslag schooljaar 2005 - 2006: - Alle inkomsten en uitgaven worden doorgenomen. De vrijwilligerssubsidie van de provincie is een mooie meevaller bij de inkomsten. We zitten op dit moment goed bij kas. 4. Verslag Kascommissie en benoeming van nieuwe kascommissie: - Mieke Seykens en Agnes Wismans hebben de kas gecontroleerd en vermelden dat de stukken zoals gewoonlijk weer perfect waren. - Hierbij is de penningmeester gedechargeerd over afgelopen schooljaar. - Mieke Seykens is aftredend. Agnes Wismans en Mieky Vollenberg verzorgen volgend jaar de kascontrole. 5. Programma 2006 - 2007: Voor de kinderen: - bowlen (groep 6, 7 en 8) - intocht Sinterklaas - kerstviering - schoolcarnaval - schoolvoetbal (groep 7 en 8) - koninginnedag alleen traktatie (alle groepen) - uitstapje, schoolreis, schoolkamp - einde schooljaar (alle groepen) voor de ouders: - Workshop: Positief Opvoeden: "Hoe bevorder je zelfvertrouwen?"; 6 maart 2007 6. Begroting 2006 - 2007: - Deze wordt gezamenlijk bekeken; er is een bedrag gereserveerd voor een bijdrage aan de aanschaf van nieuwe speeltoestellen. 7. Contributie: - De contributie voor de groepen 1 t/m 7 blijft hetzelfde. - Omdat het schoolkamp iets duurder is geworden zal de contributie van groep 8, 5,- omhoog moeten. Dit voorstel wordt door de leden goedgekeurd. 8. Bestuursverkiezingen: - Maria Classens en Elly Bongers zijn aftredend en niet meer verkiesbaar. - José van Boekei, Marja Claessens en Erik Jakobs zijn aftredend en herkiesbaar. - Yvonne Philipsen en Marly Steeghs worden door het bestuur voorgesteld als kandidaten. Er zijn verder geen kandidaten dus alle kandidaten zijn bij deze gekozen als (nieuwe) bestuursleden. 9. Rondvraag: - Er zijn geen vragen voor de rondvraag. 10. Sluiting: - Wilbert bedankt iedereen en sluit de vergadering. - Femke bedankt de leden van de Ouderraad voor de actieve inzet van afgelopen jaar!

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 9