mfëif R.K. Basisschool 'De Stek' Tuinonderhoud Op zaterdag 9 september worden er weer allerlei klussen rondom school uitgevoerd. Op deze manier houden we de schoolomgeving voor onze kinderen netjes.Volgens het werkschema zijn de ouders van de volgende kinderen uitgenodigd om mee te helpen: Chris Janssen (Wil BHV), Gijs Duijkers, Veerle Dinghs, Sem Hendrikx, Amber van Berlo, Lisanne Peeters, Laura Seijkens, Brian Sommers, Nando van Motman, Wessel Jacobs. Om 9.00 u. willen we starten en rond 11.30 u. willen we het klussen beëindigen. Van de leerkrachten zal Anrea Linssen aanwezig zijn. Alvast hartelijk bedankt voor uw medewerking. Tevens zoeken we iemand die, ongeveer 4 keer per jaar, rondom het schoolgebouw onkruid mag en kan en wil verdelgen. Graag contact opnemen met Femke van de Laar op school bereikbaar). Opgave sofi-nummer (burgerservicenummer) Onze school heeft u gevraagd om opgave te doen van het sofi-nummer van uw kind. Wij zijn hier wettelijk toe verplicht. Bij inschrijving van nieuwe leerlingen was dat al zo, maar nu geldt het ook voor onze al ingeschreven leerlingen. De sofi-nummers zullen worden opgenomen in onze leerlingenadministratie. Daardoor kan de overheid beter toezien op de rechtmatigheid van de bekostiging van het onderwijs. Ook zullen in de toekomst kinderen beter te volgen zijn bij een overstap naar een andere onderwijsinstelling. Inmiddels hebben we al een aantal formulieren retour gekregen. Om het een en ander zo goed mogelijk te laten verlopen hopen we voor vrijdag 22 september alle ingevulde formulieren en kopieën in bezit te hebben. Technopromo De kinderen van groep 7 en 8 gaan op dinsdag 12 september naar Technopromo in Cuijck. We wensen hen veel leerplezier toe! Afscheidsfeest Juf Dini Op vrijdag 6 oktober zal het afscheidsfeest van juffrouw Dini plaatsvinden. Let op! De schooltijden worden aangepast. Alle leerlingen van groep 1 tot en met 8 worden die dag om 10.00 u. verwacht. De school is uit om 14.00 u. Aan een verrassend en spetterend feestprogramma voor deze dag wordt al hard gewerkt. De kinderen krijgen t.z.t. nog een brief mee naar huis met nadere informatie. roos Aan alle inwoners van Castenray Juffrouw Dini, voor sommigen juffrouw Camps en voor anderen juffrouw Custers neemt op vrijdag 6 oktober afscheid van onze school. Ze heeft dan ruim 42 jaar de kinderen in Castenray leren lezen en rekenen. Voor de inwoners van Castenray en alle andere belangstellenden is er op vrijdag 6 oktober tussen 19.00 u. en 20.00 u. gelegenheid om op schooljuffrouw Dini Camps de hand te schudden. 12 Castenray "Hoeveel kinderen in Castenray hebben dit woord leren lezen en schrijven met hulp van Juf Dini?" V

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 12