Vrouwen Vereniging Castenray k instailatïemonteyr Versleijen Agri B.V. 5 http://castenrav.dorDenvenrav.nl/vrouwenvereniging Dinsdag 12 september Uitstapje naar België. LET OP: VERTREKTIJD GEWIJZIGD!!!!!!!!! Vrouwen Vereniging Castenray 08.00 uur 11.30 uur 15.30 uur Programma Vertrek vanaf de kerk. Onderweg een stop bij Restaurant Bergrust in Ulestraten voor een kopje koffie met vlaai. Aankomst in Dilzen, waar we een bezoek brengen aan de landcommanderij Alden Biezen. Daarna vertrekken we naar Hasselt, waar we op eigen gelegenheid kunnen lunchen en nog wat kunnen rondkijken. Vertrek uit Hasselt naar de Japanse Tuin. In deze tuin kunnen we rondwandelen en gemeten van de Japanse cultuur. 17.00 uur Vertrek naar Baexem 18.30 uur Aankomst bij Restaurant De Al;de Smidse waar we ons diner geserveerd krijgen. 21.00 uur Weer thuis in Castenray. Wij wensen iedereen die met ons meegaat naar België een hele prettige dag toe! Groetjes, het Bestuur. a Dutchman Versleijen Agri neemt een prominente plaats in op de Nederlandse markt van automatisering en huisvestiging voor de agrarische sector en is onderdeel van de Versleijen Holding. In de pluivee- en varkenshouderij is de door ons gevoerde Big Dutchman productenlijn wereldwijd marktleider. Wij installeren en onderhouden diverse voer- en huisvestingssystemen. Momenteel zijn wij op zoek naar een Werkzaamheden: Wij bieden u: M Monteren, installeren van en onderhoudswerk zaamheden aan installaties in de varkens- en pluimveehouderij. Zeer afwisselend en zelfstandig werk op diverse klantenlocaties. M Ongedwongen werksfeer. E Evt. mogelijkheid voor verdere scholing, Prima salaris en toeslagen. Diverse extra's. Ben jij de vakman die ons team wil versterken en ons bedrijf verder mee uit wil bouwen? Stuur of bel naar: Versleijen Agri B.V., Castenrayseweg 14, 5808 AG Oirlo Voor info bel 0478-571941 en vraag naar Paul Versleijen. Castenrayseweg 14, 5808 AG Oirlo Tel. 0478-571941, www.versleijen.com i

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 5