Stichting Jeugdwerk Castenray kunstence n tram Jerusalem Programma: 2 september Trapveldspelletjes Iedereen die zich hiervoor heeft opgegeven wordt om 20:00 uur bij het trapveldje verwacht. Als het slecht weer is hebben we een binnenactiviteit gepland in de Wis. Dus als het regent om 20:00 uur in de Wis. Neem €1,- mee. Het duurt tot 22:00 uur. Veel sport- en spelplezier en hopelijk werkt het weer goed mee 16 september Bioscoopbezoek Film Deze avond willen we met de fiets een bezoek gaan brengen aan de bioscoop in Venray (tenminste als er een geschikte film draait). De planning van de bioscoop is nog niet bekend. Als er géén goede film draait, regelen we er zelf een en kijken we deze in de Wis. Dus hoe dan ook kijken we een goede film. Wat het kost en hoe laat we precies gaan vertrekken lezen jullie binnenkort. Jullie kunnen je wel al opgeven voor deze gezellige avond. Regi: 571590 of regi.classens@planet.nl Wat er nog te gebeuren staat: 7 oktober: Playbackshow; Begin maar vast met het maken van groepen en het bedenken van een spetterend optreden. Binnenkort meer hierover! 21 oktober: Knutselen Altijd gedacht dat u te oud bent om aan muziek te beginnen? In de Basiscursus Muziek voor volwassenen merkt u pas hoe jong u bent! De lessen worden gegeven in Kunstencentrum Jerusalem te Venray op donderdagavond van 19.30-21.15 uur. De Basiscursus Muziek voor volwassenen kan men zien als: a. een voorbereiding op een instrumentale cursus b. een op zichzelf staande cursus De eerste les is een proefles Kijk ook op www.kunstencentrumierusalem.nl en geef u op! Of vraag telefonisch informatie aan via tel.nr. 0478-585320 Programma week 36-2006 Castenray 1 - Tienray 2 vrijdag 08 sept. Castenray 2 - Wanssum 5 donderdag 07 sept. Grubbenvorst 8 - Castenray 3 maandag 04 sept OUDERENBILJART CASTENRAY 4

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 4