Wij zijn nog op zoek naar scheidsrechters voor SVOC'01 Meld je als je interesse hebt bij Harry Voermans tel: 571598 Of 06 42344383 Jeugdcommissie SVOC'01 - We willen iets met de speelplaats want wachten tot na de verbouwing duurt te lang. Er zijn verf en spellen gekocht en hier wordt alvast iets mee gedaan. - Afscheid Dini is in week 40. - De nieuwe gymtijden staan nu in de Schans, iedere groep heeft 2 gymlessen. - Nieuwe taakbeleid, groepen; Schoolproject; Riet, Ria en Ramses Personeelsvereniging; Riet, Ria en Janneke Schoolplan; Janneke, Ramses en Femke Verbouwing; Riet, Andrea en Femke Techniek en taal; Ramses 6. rondvraag met team: - Financiering speeltoestellen, is dat budget rond?: Hiervoor worden de inkomsten van de kledingactie voor gereserveerd. Speeltoestellen zijn erg duur. - Tevredenheidsonderzoek; niet alle wensen van de kinderen en ouders worden in de brief aan de ouders besproken: Dit is een project van 4 jaar (schoolplan). - Behoefte-peiling overblijven, de schoolleiding is verplicht, als er behoefte is, om voor opvang op school te zorgen. Als er weinig behoefte is zal dit erg kostbaar zijn. We wachten even af wat de reacties zijn op de brief. - Het brigadieren is weer rond maar nu met inzet van meer leerlingen. - Tuinonderhoud; moet de heg zo hoog zijn, dit is lastig en gevaarlijk met snoeien: Dit wordt met de buurman overlegt. - Maria C. bedankt de school voor al die jaren vanaf 1989 dat haar kinderen met plezier op deze school gezeten hebben. 7. Algemene punten zonder team: - Financieel jaarverslag Deze worden doorgenomen, we staan er financieel goed voor. - Begroting 2006-2007 Deze is niet aanwezig omdat Erik verhindert is vandaag. Deze wordt in grote lijnen besproken. - Beste Knuppel Er worden 2 namen voorgesteld. 8. Wat verder ter tafel komt rondvraag: - Elly Bongers bedankt iedereen voor de prettige samenwerking in de OR. - Ook Maria bedankt iedereen in de OR. 9. Aandachtspunten, volgende vergadering: - Nabespreken jaarvergadering - Taakverdeling OR Volgende extra vergadering: 20 september! 20.00 uur. 10. Sluiting: - Wilbert bedankt iedereen en sluit de vergadering.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 3