JEHNISKENS Oudervereniging Dinsdag 22 augustus hebben Maria Classens en Elly Bongers afscheid genomen van de oudervereniging. We willen hen hartelijk bedanken voor hun inzet en enthousiasme. Behoeftepeiling dagarrangementen SPOVenrav Onlangs ontving u van SPOVenray een formulier waarop u kon aangeven of er behoefte is aan voor- en/of naschoolse opvang. Wij zouden het op prijs stellen wanneer u het ingevulde formulier voor 8 september aan ons retourneert. Met dank voor uw medewerking. Kledinginzameling Op maandag 4 september houden wij weer een kledinginzameling. Doe mee en breng a.u.b. zoveel mogelijk kleding en schoenen ook van familie en buren) naar de vrachtauto. De opbrengst komt ten goede aan de leerlingen van onze school. U kunt de zakken kleding 's ochtends tot 9.00 u. inleveren bij de ingang van onze school. Wat wordt er wel ingezameld? - Alle draagbare boven - en onderkleding - Draagbare schoenen (aan elkaar gebonden) - Huishoudtextiel (washandjes, handdoeken, tafellakens, dekens, kussenslopen) - Zachte knuffelbeesten Wat wordt er niet ingezameld? - Vloerbedekking, tapijten en snij afval (kleine lappen stof) - Niet draagbare kleding en schoenen - Dekbedden, kussens, tuinstoelkussen, etc. - Werkkleding en vervuilde kleding - Hard speelgoed - Kledingzakken waar de beste kleding al uit is gehaald/gesorteerd (bijv. van een kringloopwinkel) Hoe moet de kleding verpakt worden? Erkende bromfietsopleiding E achter B (aanhangwagen) Theorieopleidingen: persoonlijk les! Telefoon 0478 571876 18 R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Alles dient verpakt te zijn in een dichte plastic zak (s.v.p. niet in dozen). Een plastic zak biedt de beste bescherming tegen het vuil en nat worden van de kleding. S.v.p. niet grote aantallen dezelfde of op dezelfde manier dichtgeknoopte kledingzakken aanbieden, hierdoor wordt de suggestie gewekt dat de kleding gesorteerd is. Voor gesorteerde kleding kan geen vergoeding worden gegeven. AUTO MOTOR RIJSCHOOL

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 18