Notulen dorpsraadvergadering 26-06-2006 1. Opening. Louis opent de vergadering en heet iedereen welkom, in het bijzonder Rein Blaauw (i.v.m. Herinrichting kom). 2. Herinrichting kom. Stand van zaken: aanstaande vrijdag vindt de aanbesteding plaats er zijn 5 aannemers die allen zeer geschikt zijn voor de job, we zullen zien wie het wordt. Het plan staat verder vast en is ook goedgekeurd door B en W. Volgende week donderdag (6 juli) vindt de uitvoeringsavond plaats in de Wis, hierbij is dan ook de aannemer aanwezig. Er wordt dan gepraat over de planning, uitvoering en wat praktische dingen. Het hele plan begint direct na de bouwvak. Horst begint tegelijkertijd, in eerste instantie lijkt dit erg lastig, maar goed bekeken komt het niet eens zo slecht uit i.v.m. omleidingen. In de eerste 2 weken worden er nog geen wegen afgesloten, dan heeft Horst al 2 weken volop gewerkt en wordt er gestart met fase 1 vanaf de komgrens (komende van Venray) tot aan het kruispunt bij de Chinees. Het grote probleem in fase 3 is de omleiding door de Mathiasstraat. Alles wordt omgeleid via de A73 en Oirlo, het is bijna niet te voorkomen dat er toch meer verkeer via de Mathiasstraat zal gaan. Het voorstel is om fase 3 zoveel mogelijk in het verkeer te realiseren en te asfalteren als Horst klaar is of in het weekend. Voor de Lollebeekweg worden geen problemen voorzien. Het zal ongeveer 12 weken duren. Ongeveer half november moet alles ongeveer klaar zijn. 3. Notulen vorige vergadering. op donderdag 29 juni gaat Louis met een delegatie naar Jan Voesten voor een gesprek over het groenonderhoud. Wandelroute Caselse Vennen. Hoe zit het met het onderhoud van de paden e.d. wie is nu contactpersoon. Is het geen idee om de wandelroute in het kader van de reconstructie mee te laten nemen in de knooppuntenroute van wandelroutes die in de maak is. Eventueel met Henk Verstegen hierover babbelen. 4. Er zijn geen ingekomen stukken. 5. Commissies en werkgroepen. het vrachtverkeer op de Lollebeekweg is duidelijk veranderd van richting. Ben had een helder stuk in de Schans gezet en de gesprekken omtrent een en ander hebben zijn e CWK. Louis heeft zich afgemeld voor de vergadering daar deze inmiddels voor de vijfde keer uitgesteld was en nu op een tijdstip was dat hij echt niet kon. Afspraken worden slecht of niet nagekomen. Louis heeft met Frans Opheij gesproken over wat er op korte termijn met Hendriks en Smits staat te gebeuren. De gemeente heeft nog steeds als eerste optie het terrein De Kamp. Numac verdwijnt misschien en is dan misschien een optie voor lintbebouwing. 6. Rondvraag. hoe zitten de procedures is elkaar wat betreft mensen die naar de vergadering komen. Mogen zij zonder meer mee vergaderen of moeten we niet toch een punt op de agenda zetten met insDreekreeht nublickc tribune. Afocsnrokcn wordt om dit als aucndanunt 2 voortaan op de agenda te zetten. Herman Theeuwen komt namens zijn buurt, om aan te geven dat het terrein erg slecht aan het worden is, er is dringend groot onderhoud nodig, verschillende materialen moeten vervangen worden. Louis gaat met de gemeente Venray overleggen hoe te werk te gaan. 16 vn p'ltp n p-f'cvf*\\7f\rr\f* n V i. wVUWil T 9

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 16