BEATNIGHT 2006 TENNISCLUB OIRLO - CASTENRAY Beste leden. Zoals iedereen weet staan de clubkampioenschappen weer op het programma. Dit jaar zullen de clubkampioenschappen van het enkel- en dubbelspel in 1 periode gespeeld worden. Ook kunnen alle winterleden deelnemen De voorrondes starten op 1 september en de finales staan op 10 september gepland met na afloop nog een gezellige barbeque voor alle leden en toeschouwers De organisatie is dit jaar in handen van Rene Cremers 589534) en Jan Arts(571383 j.arts2@hetnet.nl Jeugdleden kunnen zich aanmelden bij Lea Houwen (571983) Inschrijving is mogelijk tot 23. Augustus De voorverkoop van Beatnight 2006 is al weer in volle gang. Op 23 september aanvang 20.00 uur Zaal open om 19.30 uur Entree 17,50 Voor meer info zie:: WWW.BEATNIGHT.NL. De volgende bands zullen dit jaar akte de presence geven: The Creedence Revival Band Het gebeurt vaker: een uit de hand gelopen muzikale grap die na het eerste concert een enorm groot succes blijkt te zijn. Dat overkwam de Creedence Revival Band met zanger René Innemee. Anno 2006 geeft de band vele spetterende optredens weg die in alles doet denken aan het origineel uit het verre Amerika. Hits: "Bad Moon Rising", "Who'll stop the Rain", "Have you ever seen the Rain" en "Hey Tonight". Dit en veel meer hoor je op Beatnight! The Tremeloes Muzikaal begint het allemaal beginjaren zestig met leadzanger Brian Poole en hits als "Twist and Shout", "Do you love me" en "Someone Someone". Pas in 1967 scoren The Tremeloes ook bij ons met hits als "Here Comes my Baby", "Even the Bad Times are Good" en "Silence is Golden". The Tremeloes spelen all over the World maar op 23 september op Beatnight! The Fortunes Het is begin 1965 als The Fortunes in contact komen met het songschrijversduo Greenaway Cook. Dat is het begin waarop de jongens hebben gewacht want "You've got your Troubles" wordt een wereldhit en "Here it comes again" is een prachtig vervolg. In 1969 komt "Seasons in the Sun". Beginjaren zeventig komen The Fortunes sterk terug met "Freedom Come, Freedom Go" en "Here Comes that Rainy day Feeling Again". Je hoort de hits live op Beatnight! The Scorpions Midden in de Beatmuziekscene zo rond 1965 is het een dringen van jawelste bij de platenmaatschappijen om een contract te krijgen. The Scorpions uit Manchester krijgen in Engeland geen platencontract maar in Nederland wel. Het gevolg is vier dikke hits te beginnen met het lijflied van The Scorpions "Hello Josephine". "Greensleaves" en "Ann Louise" zijn mooie typische Scorpions songs. Met vier originele leden zijn zij dit jaar te gast op Beatnight!

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 10