SVOC '01 afdeling korfbal NOODKREET: 4 Op dit moment beschikken we gelukkig over een heel leger van vrijwilligers die ons op verschillende manieren helpen om het mogelijk te maken dat onze jeugdleden en leden op een leuke manier met korfballen bezig kunnen zijn. Helaas zijn er nu nog enkele plekken waar we nog zeer dringend op zoek zijn naar personen die ons daar willen komen versterken. Het gaat daarbij om trainsters voor enkele jeugdteams, maar ook zeker om begeleiding voor de zaterdag. We hebben al verschillende mensen benaderd, maar helaas konden deze mensen om verschillende redenen niet aan ons verzoek voldoen. Daarom nu deze oproep: heb je zin om je voor deze dames in te zetten of ken je iemand die er wel voor voelt of die je er voor geschikt zou vinden laat het ons weten. Het zou fijn zijn als deze teams ook komend seizoen konden rekenen op training en begeleiding. Voor meer informatie bel: Karin Jacobs 571149 Marieëtte Nelissen 578700 Brigitte Strijbos 571256 START TRAININGEN Op 10 augustus starten de trainingen voor de senioren 1 en 2 teams. Vanaf 15 augustus starten de andere trainingen volgens het schema in het informatieboekje. De senioren 3 zullen voor de start van het seizoen op 15 en 22 augustus van 19.00 tot 20.15 uur door Joop getraind worden en het A-team op 17 en 24 augustus van 19.00 tot 20.15 uur Op 31 augustus hebben zij een gezamenlijke conditietraining onder leiding van Henk. Vanaf september gaan voor de senioren teams en het A-team de trainingen lopen zoals omschreven in het info boekje. Op 14 augustus starten de trainsters en leidsters van de B-teams, het C-team, de D-teams en het E-team met een uitleg over het nieuw op te zetten jeugdplan. Henk Deegens zal vanaf 19.00 uur deze uitleg verzorgen. Marie-Elle verwacht alle leidsters en trainsters om 18.30 uur op hetsportpark voor een eerste kennismaking met elkaar. Succes allemaal. 5

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 4