Stichting Jeugdwerk Castenray boeweekend Wat was het een gezellig en geslaagd weekend. Een complimentje voor jullie allemaal. Jullie hebben je super goed gedragen en gezorgd voor een gezellige sfeer. Het weer was ons goedgezind en alle geplande activiteiten konden dan ook doorgaan. We hadden geluk met de warmte, want hierdoor was het in Toverland lekker rustig en konden jullie tientallen keren in de achtbaan, wildwaterbaan enz. Ook het zwemmen in de Schatberg kwam met deze tropische temperaturen goed van pas. Hopelijk hebben jullie het net zo leuk gevonden als wij en zien we jullie volgend jaar weer terug. Een speciaal woordje van dank aan Theo en Mieke Seijkens voor het sponsoren van onze barbecue, de kinderen hebben lekker gesmuld! Foto's van het doeweekend zijn te zien op onderstaand adres: www.dorpenvenray.nl Onder "Castenray" verenigingen, SJWC kun je ze vinden. Veel kijkplezier! 9 Wij gaan voor... VOOR DE BESTE THUISZORG llllo doen wij er alles aan om u thuis de beste zorg te bieden Via deze weg wensen we jullie allemaal een leuke en zonnige vakantie toe. In het nieuwe schooljaar hebben we wel al weer het een en ander gepland. Wanneer jullie je hiervoor op kunnen geven lezen jullie tegen die tijd wel. Ook kinderen die dan in groep 5 zitten zijn van harte welkom. Jullie krijgen tegen die tijd nog een brief met informatie over SJWC. Wat er op de planning staat: 2 september: Trapveldspelletjes 16 september: Bioscoop bezoek/Film in de Wis 7 oktober: Playbackshow 21 oktober: Knutselen W O MLT 11.bl 6MFFE-1 0478

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 9