CV "de Schanseknuppels Bericht voor vakantievierend Castenrav Feestavond 2 september Nieuw: online geld bestellen! Rabobank Venray (0478) 530 300 Voor velen gaat de vakantie binnenkort van start. Als je ervoor kiest om de vakantie ergens anders te vieren dan in het pittoreske Castenray, vergeet dan niet om naast je tandenborstel ook de vlag van de CV in te pakken! Er wordt volgend jaar met carnaval namelijk een prijs uitgereikt aan degene/groep/familie die de vlag op de meest originele of uitzonderlijke plek op de foto weet te krijgen. Of bijvoorbeeld samen met één of meerdere bekende Nederlanders. Er zijn wel een paar regels waar je je aan moet houden: De vlag van de CV moet herkenbaar in beeld zijn. Er moeten één of meer bekende of onbekende Castenrayse mensen op de foto staan. De omgeving, locatie en/of personen moeten duidelijk herkenbaar zijn. Wil iedereen die een uitnodiging heeft gekregen voor deze feestavond en hier nog niet op gereageerd heeft dit a.u.b. alsnog zo snel mogelijk doen? Op de uitnodiging staat hoe en bij wie dit kan. Vlag of geen vlagnamens de CV een fijne vakantie gewenst! Sinds kort kunt u geld bestellen via Rabo Internetbankieren. Binnen de beveiligde omgeving van Rabo Internetbankieren kunt u eurobiljetten, euromunten en vreemde valuta bestellen. De Rabobank biedt meer dan 70 valutasoorten. Per keer kunt u maximaal 50.000 bestellen. Het is ook mogelijk om meerdere valutasoorten ineens te bestellen. U kunt precies aangeven welke coupures u wilt ontvangen. Hiervoor worden slechts eenmaal kosten in rekening gebracht. U bepaalt zelf bij welke vestiging u de bestelling ophaalt. De levertijd van uw bestelling kan per vestiging verschillen. De tegenwaarde van uw bestelling wordt meteen gereserveerd op uw rekening tegen de dagkoers (vreemde valuta), dus u loopt geen koersrisico! Kosten Het bestellen van vreemde valuta kost 5 voor bestellingen met een tegenwaarde tot en met 450. Voor bestellingen met een hogere tegenwaarde betaalt u 6,50. Muntrollen kosten 0,25 per stuk. Eurobiljetten levert Rabobank u gratis. Neem bij het ophalen altijd een geldig legitimatiebewijs mee! Rabobank 5

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 5