Verbouwingsnieuws bili artclub Eindelijk weer eens wat nieuws over de verbouwing en renovatie van ons gemeenschapshuis. Zoals jullie allemaal hebben kunnen zien zijn de activiteiten in volle gang. Het dak van de zaal en toiletten groep is klaar op een kleinigheid na. Ook het platte dak van de nis en het oude en nieuwe gedeelte van de berging is klaar. De nieuwe aanbouw van de berging is ook klaar en ziet er prima uit. Ook de vernieuwing van ons verwarmingssysteem is in volle gang en geeft hier en daar wel wat overlast. Gestart is er nu met de nieuwe aanbouw aan de ingang kant. Nadat er eerst gesloopt moest worden zijn wij nu gestart met de nieuwbouw. Dat niet alles loopt zoals je denkt dat het moet lopen is ons ook al duidelijk geworden. De goot aan de nis kant bleek in een zodanig slechte toestand te zijn dat het hout geheel vernieuwd moest worden. De vloer van de hal was van zodanige kwaliteit dat wij hier al het grove geweld wat er maar was op het gebied van kranen enz. aan te pas hebben moeten laten komen om deze er uit te kunnen krijgen. Helaas geeft dit overlast bij het bezoeken van het toilet. Wij hopen dat dit minder zal worden na donderdag want dan wordt weer de ruwe werkvloer gestort. Een enkele keer is er wat geluid overlast geweest ook dit hoort bij verbouwingen en wij zullen dit beperken tot een minimum. Meevallers zijn er ook geweest. De opkomst van de talloze vrijwilligers maakt ons soms verlegen maar geeft ons ook het gevoel van geluk. Het bevestigd ons wat wij altijd overal hebben uitgedragen dat wij deze klus samen als dorpsgemeenschap zullen klaren en binnen het budget wat er is afgesproken (voor zover als wij nu al zijn). Zonder hier namen te noemen dank je wel alvast voor deze hulp maar blijf ons helpen en ondersteunen want er moet nog erg veel gedaan worden. Langzaam komt de vakantie er aan. Er zal dan gewerkt worden daar waar mogelijk is dus iedereen die enkele uren over hebben zijn van harte welkom. Ook een andere meevaller was er namelijk de toezegging van 90.00,00 door de gemeente. Vele jaren van lobbyen en praten zijn hier mee beloond. Nu nog het verlossende bericht van CERES en de klus kan dan helemaal worden geklaard. Ik ga nu dit verhaal beëindigen met iedereen een fijne vakantie toe te wensen en veel bouwplezier op onze bouw. Namens de bouwcommissie en het bestuur. 4 STICHTING JEUGD- EN GEMEENSCHAPSHUIS "DE WIS" jaarvergadering: deze zal plaatsvinden op 21 juli in het clubhuis aanvang 20.15 uur vragen en opmerkingen die van belang zijn voor de vergadering graag doorgeven aan de secretaris.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 4