Buurtfeest Uitvoerinqsavond herinrichting Castenray 21JUDI 2006 Gerry Marian WW V eter Denk aan het opgeven voor het buurtfeest op 19 augustus a.s. Doe dit voor 5 juli bij Henk en Hanneke Dinghs. Na de bouwvakantie start de gemeente Venray met de herinrichting van de kom van Castenray. De Horsterweg, Castenrayseweg en Lollebeekweg gaan hier bij op de schop. Er wordt een geluidsreducerend asfalt met rode fietsstroken aangelegd. Daarnaast zullen de wegen een trottoir, drempels, verhoogde kruisingen en vrij liggende parkeerplaatsen krijgen. Als laatste zal het groen worden opgeknapt en aangevuld met een aantal bomen en struiken. De achterliggende straten worden ingericht als 30 km-zone. Het ontwerp is in samenwerking met de dorpsraad en bewoners van Castenray tot stand gekomen en al in een eerdere informatieavond gepresenteerd. Op donderdag 6 juli om 20.00 uur organiseert de gemeente een uitvoeringsavond in gemeenschapshuis "de Wis" te Castenray. Op deze avond zal worden ingegaan op de uitvoering van het werk en de gevolgen voor de aanwonenden, zoals de planning, faseringen, verkeersomleidingen en bereikbaarheid. De aannemer die het werk gaat maken is dan bekend en zal ook aanwezig zijn. De gemeente nodigt alle betrokkenen en belangstellenden hierbij graag uit om deze avond bij te wonen. Indien er vooraf nog vragen zijn kunt u contact opnemen met de projectleider van het werk, de heer R. Blaauw, bereikbaar onder nummer 0478 523333. De naoberf ieëstkemmissie en WinKe Houwen 3 Dochter van Casteiostraat 16 5811 AP Castenray Tel. 0^78-502627 Janne is peteKind van Michiei enTl'K Zo lief, puur en K[ein iedereen mag weten hoe blü we met jou zijn 'm Janne

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 3