De laatste schooldag Vrijdag a.s. sluiten we het schooljaar feestelijk af met een sport- en spellendag. We hebben veel hulp nodig, maar gelukkig ook (net) genoeg mensen die willen komen helpen. Fantastisch! We verwachten alle leerlingen en iedereen die zich heeft opgegeven om mee te helpen om 10 uur op school. (We vinden het fijn als helpers die al iets eerder kunnen komen, om ongeveer kwart voor 10 op school zijn, dan kunnen we voor hen alvast starten met de uitleg). De leerlingen, leerkrachten en helpers eten samen tussen de middag de meegebrachte boterhammen op. Iedereen wordt dus verzocht om zelf brood (en eventueel fruit) mee te brengen. Voor drinken wordt gezorgd! Omstreeks half 2 starten we met de prijsuitreiking en om 2 uur sluiten we af. De brigadiertijden zijn aangepast. We bedanken iedereen alvast hartelijk voor de hulp. Denk s.v.p. aan de stopwatch als je hebt aangegeven dat je er een mee kunt brengen!! Schoolgids en schoolkalender A.s. donderdag ontvangt u de schoolgids en schoolkalender voor het komende schooljaar 2006-2007. De schoolgids is volledig aangepast. U kunt de inhoud van de schoolgids 2005 2006 compleet vervangen. Mochten er van uw kant nog vragen of opmerkingen zijn over deze schoolgids, dan horen wij dat graag van u. Bedankt! Hierbij willen we alle mensen (vrijwilligers) die ons dit schooljaar weer fantastisch geholpen hebben hartelijk bedanken voor hun inzet! Samen verzetten we veel werk. Fiine vakantie We wensen iedereen een geweldige vakantie toe! We hopen elkaar weer fris en gezond terug te zien. Tot maandag 14 augustus. We maken er dan weer een spetterend en leerzaam schooljaar van! Met vriendelijke groet, Team De Stek R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 15