Ouderenvereniging Luikse Markt Wanssum Zondag 2 juli (met speciale Roofvoqelshow) K.B.O. Castenray Zoo Pare Overloon Voordeelactie K.B.O. We hebben het plan om met onze Ouderenbond per fiets of met de auto het Zoo Park te bezoeken, als het weer goed is.Let op!! De datum is woensdag 2 augustus, dit in verband met de fietsvierdaagse. We gaan met de fiets of auto, met de fiets vertrekken we om 9.30 uur en met de auto om 10,15 uur.De toegangsprijs is €5.75 deze toegangskaarten kan men bestellen bij Truus Tacken, wij zorgen dat wij toegangsbewijzen in voorraad hebben maar geef U tijdig op, zodat wij kunnen zorgen dat iedereen tegen het voordeeltarief mee kan, U kunt zelf een lunchpakket mee nemen en U kunt daar ook van alles krijgen Wij rekenen op mooi weer en op een gezellige dag en op een grote deelname. Opgeven voor deelname bij het bestuur Harry Willemsen tel. 692710 Mart Smulders tel. 571630 LeoPhilipsen tel.571529 Mia Tersteegen tel.692659 Truus Tacken tel. 571249 Boerengolf in Liessel woensdag 12 juli a.s. We hebben een middag boerengolf gepland op een boerderij in Liessel, we worden om 14.00 urn- verwacht en beginnen met koffie en vlaai, ondertussen wordt uitgelegd wat Boerengolf inhoudt, het gebeuren vindt plaats in een weiland tussen de grazende koeien door!De boer heeft holes uitgezet en met een lichte bal wordt met een stick waaraan een klomp is bevestigd van hole naar hole gespeeld de klomp is niet maat 46!Men kan als men niet zo graag mee golft op het terras genieten of men kan wat rustige gezelschapspelen doen, men kan ook halverwege het parkoers waar ook een terras is naar toe wandelen en bekijken hoe het een en ander bij iedereen lukt! De onkosten bedragen 3,00 voor de koffie en de vlaai, deze worden uit de kas van de K,B,0, betaald. De onkosten om mee te golven bedragen 6,00 per persoon deze zijn voor eigen rekening. Opgeven voor deelname bij het bestuur, we gaan hier met de auto naar toe. Jeu de Boule zaterdag 5 Augustus.a.s. Op zaterdag 5 augustus As. Organiseert de afdeling Oirlo voor de afdelingen Castenray, Oirlo en Oostrum een middag jeu de boule, met een onderlinge wedstrijd, we startten om 13,30 uur, we gaan met de fiets of auto. Wel graag opgeven voor deelname tot 23 juli, we rekenen op een mooie deelname vanuit onze afdeling, opgeven bij het bestuur. Vertrek vanaf de Kerk om 13.10 uur. Lokatie: Rondom de kerk te Wanssum Meer dan 200 standhouders zullen hun leuke oude en gebruikte spullen aan de man brengen, dit alles omlijst met vele gratis attracties. Voor de kinderen zijn er ook diverse mogelijkheden tot vermaak, waarvan gratis gebruik gemaakt kan worden. Naast deze grote markt en het vele amusement, is er live muziek en een sfeervol terras. De toegang voor de markt is 2,50 voor volwassenen, kinderen onder geleide t/m 12 jaar gratis. De markt is geopend van 9-17 uur.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 12