UITNODIGING RECEPTIE KORFBAL SVOC'Ol 1 Hulp gevraagd voor de laatste schooldag Op vrijdag 30 juni zal het schooljaar voor de kinderen feestelijk afgesloten worden. We organiseren een sport- en spellendag waarbij iedereen probeert voor zichzelf zo veel mogelijk punten te verzamelen. Hardlopen, verspringen, spijkerbroekhangen, ringwerpen, darten, blikgooien, driewielerrace en veel andere activiteiten staan op het programma. Maarzonder hulp lukt dit niet. We vragen dan ook ouders, oudere broers en/of zussen om zich aan te melden om mee te helpen. Maar ook opa's, oma's, oppassen, ooms, tantes en iedereen die mee wil helpen: we zijn blij met uw hulp; geef u op om mee te helpen. We hebben veel hulp nodig! De hulp bestaat o.a. uit het opnemen van tijd, tellen van het aantal behaalde punten of het begeleiden van een groepje jonge kinderen. Gezocht: brigadiers Verkeers(on)veiligheid is ons allen een zorg. Daarom vinden wij het van groot belang dat uw kinderen veilig op school en thuis aankomen. Om die veiligheid te kunnen waarborgen hebben wij een verkeersbrigade opgericht die 4 momenten op een dag, elke keer een kwartier, bij de oversteekplaats aan de Horsterweg klaarstaat om uw kind veilig over te laten steken. Dat willen wij graag in stand houden. Daar hebben we uw hulp bij nodig! Helaas zijn er geen nieuwe opgaven binnengekomen. Daardoor is er een tekort aan 6 brigadiers. Als er geen nieuwe aanmeldingen binnenkomen zijn wij genoodzaakt om de frequentie van het brigadieren terug te brengen. Wij zouden dat zeer spijtig vinden. Wilt u uw kind volgend schooljaar veilig laten oversteken? Geef u dan op als verkeersbrigadier bij Elly Bongers (tel.: 571979). Versieren van de school Enkele ouders hebben zich weer ingezet om de school te versieren rondom het thema zomer. Het ziet er erg gezellig uit. Bedankt! Met vriendelijke groet, Team De Stek 9 R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray KAMPIOENEN!! Graag willen wij dit met jullie vieren. Wij hopen dat jullie er zijn!!! Tot de 23®!! Groetjes SVOC'01 De korfballers van SVOC'01 1 hebben het gepresteerd om maar liefst 2x kampioen te worden dit seizoen. Zowel in de binnen- als in de buitencompetitie maar ook in de strijd om de beker kwamen zij tot in de finale Uiteraard moet dit gevierd worden en wel op vrijdag 23 juni. Jullie zijn dan vanaf 20.00 uur in de gelegenheid om een felicitatie uitte brengen. De receptie zal plaatsvinden op Sportpark"HEESAKKER" te Oirlo. C :r*"\

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 9