WERKGROEP GEZINSVIERING. JENNISKENS K.B.O. Castenray Zoo Pare Overloon Voordeelactie K.B.O. We hebben het plan om met onze Ouderenbond per fiets of met de auto het Zoo Park te bezoeken, als het weer goed is. We hebben als datum dinsdag 25 juli gepland. We gaan met de fiets of auto, met de fiets vertrekken we om 9.30 uur en met de auto om 10,15 uur.De toegangsprijs is €5.75 deze toegangskaarten kan men bestellen bij Truus Tacken, wij zorgen dat wij toegangsbewijzen in voorraad hebben maar geef U tijdig op zodat wij kunnen zorgen dat iedereen tegen het voordeeltarief mee kan U kunt zelf een lunchpakket mee nemen en U kunt daar ook van alles krijgen Wij rekenen op mooi weer en op een gezellige dag en op een grote deelname. Opgeven voor deelname bij het bestuur, Boerengolf in Liessel woensdag 12 juli a.s. We hebben een middag boerengolf gepland op een boerderij in Liessel, we worden om 14.00 uur verwacht en beginnen met koffie en vlaai, ondertussen wordt uitgelegd wat Boerengolf inhoudt, het gebeuren vindt plaats in een weiland tussen de grazende koeien door!De boer heeft holes uitgezet en met een lichte bal wordt met een stick waaraan een klomp is bevestigd van hole naar hole gespeeld de klomp is niet maat 46!Men kan als men niet zo graag mee golft op het terras genieten of men kan wat rustige gezelschapspelen doen, men kan ook halverwege het parkoers waar ook een terras is naar toe wandelen en bekijken hoe het een en ander bij iedereen lukt! De onkosten bedragen 3,00 voor de koffie en de vlaai, deze worden uit de kas van de K,B,0, betaald. De onkosten om mee te golven bedragen 6,00 per persoon deze zijn voor eigen rekening. Opgeven voor deelname bij het bestuur, we gaan hier met de auto naar toe. Erkende bromfietsopleiding E achter B (aanhangwagen) Theorieopleidingen: persoonlijk les Telefoon 0478 571876 4 Nog ruim een weekje naar school en dan is het vakantie! We gaan 6 weken niet naar school, 6 weken zonder onze juf of meester. 6 Weken genieten van spelen, zwemmen en misschien ga je wel op vakantie, ledereen heel veel plezier met hopelijk mooi weer. Komende zaterdag is er weer een gezinsviering. We staan even stil bij het afgelopen jaar en kijken alvast naar de komende vakantietijd. Jij bent er toch ook a.s. zaterdag? Cajeko zal enkele liedjes zingen. Tot zaterdag 19.15 uur in de Castenrayse kerk. AUTO RIJSCHOOL

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 4