Case/se Bierfeesten Dorpszeskamp Straattheater en Schminken Hooibaaigooien optredens Tot ziens op de Caselse Bierfeesten 2006 op Zondag 25 Juni a. s. if Een gezellig dorpsfeest voor iedereen m.m.v. diverse Caselse verenigingen. Dit jaar in Schotse stijl met highlandgamesü! Zondag 25 Juni 2006, Locatie Matthiasstraat Castenray Vanaf 11.00 uur: 6 teams strijden om de felbegeerde wisselbeker. Welk team zal zich dit jaar het beste voorbereid hebben. Braderie Op de markt zijn kraampjes te vinden waar hobbyisten zitten die hun creaties tentoonstellen eventueel demonstreren hoe hun product tot stand komt, en uiteraard proberen hun waren aan de man te brengen. Wat is er zoal te zien op de markt: men kan o.a. een airbrush tattoo laten maken, er is 3-D decoupage van Anton Pieck, aquarel, schilderen, ceracote, babybom artikelen, gelegenheids cadeaus stoelenmatten, geborduurde handdoeken, tiffany's glaskunst, een hobbybierbrouwer, een likeurmaker en uiteraard sieraden en zelfgemaakte kaarten op velerlei gebied. Afijn teveel om op te noemen. Tijdens de zeskamp en braderie zal het publiek vermaakt worden. Voor de jeugd is er schminken, springkussen, schatgraven, en voor de "oudere jeugd" is er straattheater. Dit jaar nieuw op de caselse bierfeesten. Met een baal hooi over een bepaalde hoogte proberen te gooien. Met om 20:00 de finale, Wie wordt de eerste hooibaalgooi kampioen van Caselse?? Verder handboogschieten, darten, huifkartocht en zwaardheffen. Voor de kinderen is er een skelterbaan. Natuurlijk ontbreken de vele verschillende specialen bieren en schotse gerechten niet. Optredens uit eigen dorp, dansgroep Blitz, Read valley country dancers, Ook optredens van oa schotse muziekgroep the Pipers Society of Castle d'Aldenghoor". En de band Boys of County Hell.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 3