Stichting Jeugdwerk Castenray DARTEN: Rollebol Wat was het een super weer, en wat vermaakte iedereen zich goed. We kunnen dan ook allemaal terugkijken op een zéér geslaagde sportieve dag. Helaas zijn we er niet met de eerste plek vandoor gegaan, maar eigenlijk waren we allemaal winnaars. Iedereen heeft supergoed z'n best gedaan. Via deze weg willen we dan ook iedereen bedanken voor zijn/haar vrijwillige bijdrage, maar in het bijzonder een woordje van dank voor de familie Friesen, familie Poels, verder alle mensen die hun carport ter beschikking stelden en ook nog meehielpen bij het spel. En natuurlijk alle vrijwilligers die op wat voor manier dan ook hebben geholpen bij het welslagen van deze dag. Zonder jullie was het nooit zo'n geslaagde dag geweest. De uiteindelijke winnaar was "De Springplank" uit Venray. Het gastdorp voor volgend jaar is ook al bekend. Dan zal dit groots spektakel plaatsvinden in Lomm. Hopelijk doen jullie dan weer in zo'n grote getale mee. Foto's van Rollebol zijn al te zien om onderstaand adres: www.rollebolvil.nl Programma: 30 juni t/m 3 juli: Doe weekend: Het volgende grootse evenement staat ook alweer voor de deur. Over een kleine week vertrekken we alweer naar ons jaarlijks doeweekend. We hebben het programma dan ook weer lekker vol gestopt met allerlei actieve en gezellige activiteiten. Er is nog een laatste kans om je voor dit spektakel op te geven. Het kan namelijk nog t/m 20 juni. Het kost €35,- per persoon, voor twee kinderen €65,-. Degene die zich hebben opgegeven krijgen binnenkort een programmaboekje waarin staat wat je allemaal mee moet nemen, wanneer de bagage ingeleverd moet worden en hoe laat we precies willen vertrekken. Dus, verdere info volgt. reqi.classens@planet.nl of per telefoon: 571590. Geef je nog snel even op!!! Vrijdag 23 juni darten, we beginnen om 20.00 uur. In september beginnen we weer met de onderlinge competitie, heb je zin om mee te doen kom dan eens op vrijdag kijken en natuurlijk meedoen om alvast wat voor te proeven, ledereen is trouwens welkom op de vrijdag om mee te doen. 17

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 17