R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray MR-vergadering Op maandag 19 juni is er een MR-vergadering gepland. Deze zal om 19.30 u. starten in het schoolgebouw. MR-vergaderingen zijn openbaar. De agenda van de MR-vergadering hangt op het prikbord in de school. Op de agenda staan o.a. notulen van vergaderingen van SPOVenray, de GMR en het directeurenoverleg. Verder worden de schoolgids, de schoolkalender en het formatieplan voor het nieuwe schooljaar besproken. Hulp gevraagd voor de laatste schooldag Op vrijdag 30 juni zal het schooljaar voor de kinderen feestelijk afgesloten worden. Deze week hebben de oudste leerlingen van elk gezin een informatiebrief ontvangen over de laatste schooldag. We organiseren een sport- en spellendag waarbij iedereen probeert voor zichzelf zo veel mogelijk punten te verzamelen. Hardlopen, verspringen, spijkerbroekhangen, ringwerpen, darten, blikgooien, driewielerrace en veel andere activiteiten staan op het programma. Maarzonder hulp lukt dit niet. We vragen dan ook ouders, oudere broers en/of zussen om zich aan te melden om mee te helpen. Maar ook opa's, oma's, oppassen, ooms, tantes en iedereen die mee wil helpen: we zijn blij met uw hulp; geef u op om mee te helpen. We hebben veel hulp nodig! De hulp bestaat o.a. uit het opnemen van tijd, tellen van het aantal behaalde punten of het begeleiden van een groepje jonge kinderen. T uin onderhoud Op zaterdag 10 juni zijn er weer allerlei klussen rondom school uitgevoerd. De schooltuin ziet er weer fantastisch uit! We willen de ouders dan ook van harte bedanken voor hun inzet. Schoolkamp Maandag 19 juni gaan alle kinderen van groep 8 op kamp onder leiding van juf Andrea. De kinderen worden maandagmorgen om 10.15 u. op school verwacht. Op woensdagmiddag om 13.00 u. zijn de kinderen weer terug op school. We wensen de kinderen een mooi schoolkamp toe waar ze nog met veel plezier aan terug kunnen denken! Feest voor de brigadiers! We willen de volgende brigadiers van harte feliciteren met hun jubileum: Jose van Boekei, Huub van Boekei, Netty Geerets en Monique Versteegen staan al 5 jaar klaar om onze kinderen veilig over te laten steken. Thea Gerrits, Diny Cox, Mariet Hendrix, Ria Luycks, Ine Theeuwen en Tilly Versteegen doen dit al 20 jaar. Natuurlijk willen wij hun hartelijk bedanken voor al die jaren dat ze mee hebben geholpen om de veiligheid van onze kinderen, bij het oversteken, te waarborgen. Gezocht: brigadiers Verkeers(on)veiligheid is ons allen een zorg. Daarom vinden wij het van groot belang dat uw kinderen veilig op school en thuis aankomen. Om die veiligheid te kunnen waarborgen hebben wij een verkeersbrigade opgericht die 4 momenten op een dag, elke keer een kwartier, bij de oversteekplaats aan de Horsterweg klaarstaat om uw kind veilig over te laten steken. Dat willen wij graag in stand houden. Daar hebben we uw hulp bij nodig! Helaas zijn er geen nieuwe opgaven binnengekomen. Daardoor is er een tekort aan 6 brigadiers. Als er geen

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 8