Donderdag 15 juni gaan wij verhuizen! Ons nieuw adres is: Zorgcentrum "Berkeieheem" Appartementnummer 004 Dr. vd Meerendonckstraat 12 5961 HZ HORST Telefoon: 077-3980968 Marie en Bêr Gooren-Dinghs Heesakker 17 5811AV CASTENRAY spel en sport, per groep een winnaar met podium, +/- 20 spellen met punten en enkele spellen zonder punten. Graag hulp van enkele ouders bij de spellen en begeleiding voor de kleinsten. Hulp van de OR voor het drinken en eten rond de middag. Deze dag is van 10.00 tot 14.00 uur. Ook weer traktatie van de OV, Maria Strijbos is contactpersoon voor deze traktatie en hulp. 5. Punten onderwijsteam: - Dini gaat per 1 oktober met prepensioen - Femke bedankt zich hartelijk voor alle hulp die ze gehad heeft van iedereen in haar eerste periode. 6. rondvraag met team: - Het stukje in de schoolgids van de OV kan hetzelfde blijven. - Het schoolreisje valt precies tijdens de avondvierdaagse, is hier aan gedacht? Er was weinig tijd omdat Pinksteren heel laat was. Dit jaar kon het bijna niet anders. Volgend jaar wordt hier weer rekening mee gehouden. - De brigadierbrief is weer rondgegaan, er zijn helemaal geen reacties op gekomen, dit betekent dat we een probleem hebben voor volgend jaar, we komen er zeker 4 tot 6 personen tekort. Hierdoor zullen er dus regelmatig geen brigadiers zijn bij het oversteken. - Er kan een verkeersouder aangesteld worden als contactpersoon tussen 3VO en de school. Er zijn verschillende dorpen die al iemand aangesteld hebben. Kan hier ook een praktijkverkeersexamen gehouden worden? Er zijn 5 jubilarissen dit jaar ook enkele van 20 jaar! - Van de enquette komen tzt uitslagen, over het teruggekomen aantal zijn we tevreden. - Schoolreisje lijkt heel leuk te worden. - De musical was heel leuk!! Onze complimenten!! 7. Algemene punten zonder team: - Rode Kruis collecte De aktie is in week 25. Eliy Philipsen zal het geld mee tellen. - Kandidaten werven bestuur OV, er worden enkele kandidaten benaderd. 8. Wat verder ter tafel komt rondvraag: 9. Aandachtspunten, volgende vergadering: 22 augustus 19.30 uur. - Financieel jaarverslag - Begroting 2006-2007 - Jaarvergadering - Algemene ouderavond - Beste knuppel 10. Sluiting: - Wilbert bedankt iedereen en sluit de vergadering.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 5